Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35111510-3»
-
ID: UA-2026-08-28-011786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» Код ДК 021:2015 — 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено28 серп. 21:04
Прийом пропозицій28 серп. 21:04 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУОКЧР26Т – 118; 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники в асортименті, запасні частини до вогнегасників та інше)
Очікувана вартість37 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВогнегасник, сокира пожежна, траверси замінні для лазів, заземлення переносне, противибуховий пристрій для сховищ цивільного захисту, комбінезон захисний
Оголошено5 серп. 14:41
Прийом пропозицій5 серп. 14:41 – 13 серп. 09:00Очікувана вартість851 880,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-001523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання
Ім'я:Гриньова Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість71 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне обладнання
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Оголошено10 лип. 16:03
Прийом пропозицій10 лип. 16:03 – 20 лип. 23:00Очікувана вартість59 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-002012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежний інвентар
Оголошено7 лип. 10:28
Прийом пропозицій7 лип. 10:28 – 15 лип. 13:00Очікувана вартість224 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-008615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідро пожежне
Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-014114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПожежні щити та пожежні інструменти
Оголошено10 черв. 21:26
Прийом пропозицій10 черв. 21:26 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість336 374,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-006114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для пожежного захисту
Очікувана вартість3 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-008504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання засобів пожежогасіння(багор, відро конусне, ковдра поженжна, лом, лопата штикова, сокира діелектрична)
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість3 290,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-002993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти пожежогасіння
Очікувана вартість6 471,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-002418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-083; 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники в асортименті, запасні частини до вогнегасників та інше)
Оголошено28 трав. 10:30
Прийом пропозицій28 трав. 10:30 – 5 черв. 10:00Очікувана вартість38 258,41 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-005602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукав пожежний
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-015053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби пожежогасіння
Ім'я:Нікіпело Оксана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322603075 ЄДРПОУ:23888525Очікувана вартість12 398,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-007009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРанцеві лісові вогнегасники «Світязь», хлопавки пожежі з держаком ХПГ, рукава пожежні 32мм, ствол пожежний РСК-50
Очікувана вартість41 670,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-016049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтвол ручний пожежний багаторежимного типу.
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-002554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-055; 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники в асортименті, запасні частини до вогнегасників та інше)
Оголошено15 квіт. 10:38
Прийом пропозицій15 квіт. 10:38 – 23 квіт. 10:00Очікувана вартість38 258,41 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-10-002043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання (ДК 021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Очікувана вартість40 290,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-009246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби пожежогасіння за кодом ДК 021:2015:35110000-8 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання»
Ім'я:Усатенко Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Оголошено7 квіт. 14:43
Прийом пропозицій7 квіт. 14:43 – 15 квіт. 08:00Очікувана вартість169 394,25 грн
з ПДВЗавершена