Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35111500-0»

  • ID: UA-2026-09-01-010700-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Піноутворювач загального призначення

    Ім'я:
    Олександр Снурніков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974838195 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:03

    Прийом пропозицій
    1 вер. 17:03 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    13 463 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 1 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004017-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 35110000-8 по ДК 021:2015 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Протипожежне обладнання). РПЗ - 9.249.

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:10

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:10 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    140 795,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 2 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» Код ДК 021:2015 — 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

    Ім'я:
    Науменко Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 21:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 21:04 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 216 504,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 16 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-006574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Піноутворювач загального призначення (Пірена 1 або аналог)

    Ім'я:
    Моргуляк Сергій Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:
    +380573702079
    ЄДРПОУ:
    07811701
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 13:17

    Прийом пропозицій
    29 серп. 19:00 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    80 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-004616-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протипожежне обладнання

    Ім'я:
    Савченко Іван Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:
    +380457142004
    ЄДРПОУ:
    08363908
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002995-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    УОКЧР26Т – 118; 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники в асортименті, запасні частини до вогнегасників та інше)

    Ім'я:
    Ольга Стипанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675808726 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua
    ЄДРПОУ:
    37269260
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 680,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-007865-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вогнегасник, сокира пожежна, траверси замінні для лазів, заземлення переносне, противибуховий пристрій для сховищ цивільного захисту, комбінезон захисний

    Ім'я:
    Соколов Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322392367 ЄДРПОУ:
    00131587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 14:41

    Прийом пропозицій
    5 серп. 14:41 – 13 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    851 880,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-006931-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Системи пожежогасіння

    Ім'я:
    Гриньова Ольга Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт:
    http://www.tec.ks.ua
    ЄДРПОУ:
    00131771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 592,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-006369-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-596_35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Піноутворювач спеціального призначення для гасіння пожеж)

    Ім'я:
    Олена Шульга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532515393 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 14:18

    Прийом пропозицій
    30 лип. 14:18 – 7 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    14 591 666,10 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-001523-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протипожежне обладнання

    Ім'я:
    Гриньова Ольга Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт:
    http://www.tec.ks.ua
    ЄДРПОУ:
    00131771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    71 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-011540-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Піноутворювач загального призначення

    Ім'я:
    Олександр Снурніков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974838195 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 20:13

    Прийом пропозицій
    27 лип. 20:13 – 4 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    13 463 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-009000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Піноутворювач загального призначення

    Ім'я:
    Андрій Шандиба
    E-mail: [email protected] Телефон: +0542665417 ЄДРПОУ:
    38397196
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 15:30

    Прийом пропозицій
    21 лип. 15:30 – 29 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    166 653,83 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-003316-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    піна

    Ім'я:
    Віталій Гульчак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661197723 Веб сайт:
    http://www.medregion-zas.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    02005711
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-007791-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 14:38

    Прийом пропозицій
    14 лип. 14:38 – 27 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    1 620 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-009901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Протипожежне обладнання

    Ім'я:
    Гордієнко Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт:
    http://www.tec.ks.ua
    ЄДРПОУ:
    00131771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 16:03

    Прийом пропозицій
    10 лип. 16:03 – 20 лип. 23:00
    Очікувана вартість

    59 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-10-001972-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протипожежне обладнання

    Ім'я:
    Шендера Тетяна Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:
    +380822650576
    ЄДРПОУ:
    02004717
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-002012-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Протипожежний інвентар

    Ім'я:
    Медведєва Олена Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380959319935 ЄДРПОУ:
    45620164
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 10:28

    Прийом пропозицій
    7 лип. 10:28 – 15 лип. 13:00
    Очікувана вартість

    224 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-008615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відро пожежне

    Ім'я:
    Зуб Анастасія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675770163 ЄДРПОУ:
    03189660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    660,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-011568-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 16:00

    Прийом пропозицій
    17 черв. 16:00 – 25 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    1 360 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-12-012247-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Піноутворювач загального призначення

    Ім'я:
    Олексій Снурніков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963142031 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 17:08

    Прийом пропозицій
    12 черв. 17:08 – 20 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    18 539 010,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 40 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro