Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35111400-9»
-
ID: UA-2026-09-03-010123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотузка пожежна рятувальна термостійка
Оголошено3 вер. 15:05
Прийом пропозицій3 вер. 15:05 – 21 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-011786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» Код ДК 021:2015 — 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено28 серп. 21:04
Прийом пропозицій28 серп. 21:04 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 216 504,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-009714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне обладнання
Оголошено4 серп. 15:41
Прийом пропозицій4 серп. 15:41 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість321 867,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-003296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне обладнання
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено17 лип. 11:17
Прийом пропозицій17 лип. 11:17 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість321 867,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-010135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне обладнання
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено15 черв. 15:47
Прийом пропозицій15 черв. 15:47 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість336 085,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-19-001504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПротипожежне обладнання
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено19 трав. 09:45
Прийом пропозицій19 трав. 09:45 – 27 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість697 721,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-13-011948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для пожежної евакуації
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Очікувана вартість6 599,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-10-014212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне, рятувальне та захисне обладнання.
Очікувана вартість6 526,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-018873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсвітлювальна щогла Solaris Mega Star Kit 20K з акумуляторною батареєю
Ім'я:Інчагова Антоніна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385430560 Веб сайт: ЄДРПОУ:04060766Очікувана вартість54 396,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-29-007048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапюшон рятувальний типу Drager PSS Rescue Hood (або еквівалент) з сумкою для збереження та носіння та зі шлангом для вторинного джерела повітря з трійником і євромуфтою, згідно CPV за ДК 021:2015 код 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено29 жовт. 2025 13:18
Прийом пропозицій29 жовт. 2025 13:18 – 6 лист. 2025 09:00Очікувана вартість45 780,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-09-003074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення плану евакуації адміністартивного приміщення
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-04-000208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання (35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-30-006432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокажчики пожежні
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість12 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-08-007688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПожежні покажчики
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість11 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-002723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПожежні сходи з монтажем за кодом ДК 021:2015: 35110000-8 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання»
Очікувана вартість301 954,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-18-003088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПожежні сходи з монтажем за кодом ДК 021:2015: 35110000-8 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання».
Оголошено18 квіт. 2025 10:53
Прийом пропозицій18 квіт. 2025 10:53 – 26 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість301 954,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-02-03-001806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 – 35111400-9 «Обладнання для пожежної евакуації»
Очікувана вартість46 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-18-014536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 – 35111400-9 «Обладнання для пожежної евакуації»
Очікувана вартість49 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-07-006062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПожежні покажчики
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість10 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-25-007671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено25 жовт. 2024 13:07
Прийом пропозицій25 жовт. 2024 13:07 – 2 лист. 2024 09:00Очікувана вартість33 228,83 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась