Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35111320-4»

  • ID: UA-2026-08-28-011786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» Код ДК 021:2015 — 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

    Ім'я:
    Науменко Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 21:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 21:04 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 216 504,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 16 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-000027-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вогнегасники (Код за ЄТС ДК 021:2015 - 35111320-4 "Переносні вогнегасники")

    Ім'я:
    Ольга Федорова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934984332 ЄДРПОУ:
    42252023
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 724,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-010557-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби пожежогасіння

    Ім'я:
    Чугай Лариса Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0363662826 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 15:42

    Прийом пропозицій
    20 серп. 15:42 – 31 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    1 312 833,20 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-11-002937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ранцеві обприскувачі (вогнегасники) (ДК 021:2015 – 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)

    Ім'я:
    Ірина Балєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577393276 Веб сайт:
    http://kh.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38631015
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 10:52

    Прийом пропозицій
    11 серп. 10:52 – 19 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    179 444,35 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-29-006280-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    вогнегасники порошкові ВП-4 (ОП-4)

    Ім'я:
    Дудко Тамара Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380965332951 ЄДРПОУ:
    00284049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 880,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-007760-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники)

    Ім'я:
    Расулова Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт:
    http://www.chnpp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 14:40

    Прийом пропозицій
    23 лип. 14:40 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    125 150,09 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-007758-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби пожежогасіння

    Ім'я:
    Чугай Лариса Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0363662826 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 14:40

    Прийом пропозицій
    23 лип. 14:40 – 3 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    1 312 833,20 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-17-002953-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання вогнегасників порошкових в рамках реалізації проєкту UNICEF " Посилення реагування та готовності місцевих центрів соціальних служб у гуманітарній сфері в Україні"

    Ім'я:
    Тетяна Покутня
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952475272 ЄДРПОУ:
    23817465
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-01-007945-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вогнегасник, респіратор, захисні рукавички, жилет

    Ім'я:
    Немченко Дарія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985767410 ЄДРПОУ:
    37411628
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 930,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-012800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вогнегасник F-1 вуглекислотний 1л Китай

    Ім'я:
    Данільчук Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975025016 ЄДРПОУ:
    44614647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    622,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-011928-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники)

    Ім'я:
    Кокошин Артем Вячеславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 Веб сайт:
    http://www.chnpp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 15:59

    Прийом пропозицій
    9 черв. 15:59 – 22 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    155 656,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-09-000755-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ранцевий лісовий вогнегасник Тараніс

    Ім'я:
    Березенська Надія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961473320 ЄДРПОУ:
    08209107
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-28-013006-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (ДК 021:2015 35111300- 8 Вогнегасники): вогнегасник переносний порошковий ВП - 1, вогнегасник ВП - 6.

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 792,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-23-005174-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вогнегасники порошкові

    Ім'я:
    Черній Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500140201 ЄДРПОУ:
    45397074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52 440,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-016064-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вогнегасники порошкові ВП-6

    Ім'я:
    Бойчук Максим Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982981977 ЄДРПОУ:
    08280683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-14-011350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вогнегасники та протипожежне обладнання, код 35110000-8 за ДК 021:2015 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання»

    Ім'я:
    Ольга Маслей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 квіт. 17:24

    Прийом пропозицій
    14 квіт. 17:24 – 22 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 609 574,55 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-14-010579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протипожежне обладнання різне

    ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-10-002043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протипожежне обладнання (ДК 021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)

    Ім'я:
    Вінідиктова Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443665087 ЄДРПОУ:
    26199708
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 290,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-06-009982-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вогнегасники та протипожежне обладнання, код 35110000-8 за ДК 021:2015 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання»

    Ім'я:
    Ольга Маслей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 квіт. 15:27

    Прийом пропозицій
    6 квіт. 15:27 – 14 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 609 574,55 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-03-21-000583-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пожежно-технічне оснащення

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 550,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 20 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro