Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35111300-8»
-
ID: UA-2026-09-01-000861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВогнегасники (Вогнегасник ВВП-6)
Оголошено1 вер. 09:40
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 35110000-8 по ДК 021:2015 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Протипожежне обладнання). РПЗ - 9.249.
Оголошено31 серп. 12:10
Прийом пропозицій31 серп. 12:10 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» Код ДК 021:2015 — 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено28 серп. 21:04
Прийом пропозицій28 серп. 21:04 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВогнегасники
Оголошено28 серп. 11:45
Прийом пропозицій28 серп. 11:45 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість1 293,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнегасники (Код за ЄТС ДК 021:2015 - 35111320-4 "Переносні вогнегасники")
Очікувана вартість3 724,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнегасики
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість2 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля вогнегасників
Очікувана вартість59 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи35111300-8-Вогнегасники (автоматичний вогнегасник)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання (ДК 021:2015:35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПервинні засоби пожежогасіння (вогнегасники, покривала протипожежні, відра конусні пожежні), за ДК 021:2015 - 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено25 серп. 13:04
Прийом пропозицій25 серп. 13:04 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-002995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУОКЧР26Т – 118; 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники в асортименті, запасні частини до вогнегасників та інше)
Очікувана вартість37 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнегасник
Ім'я:Камишний В'ячеслав ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380985019010 ЄДРПОУ:43658086Очікувана вартість4 718,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнегасники
Очікувана вартість1 575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнегасник
Очікувана вартість1 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогнегасники (вогнегасник ВП-2(3); вогнегасник ВП-3(3); вогнегасник ВВК-2)
Очікувана вартість48 808,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПервинні засоби пожежогасіння, а саме: вогнегасники (ДК 021:2015-35110000-8 «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання»)
Оголошено21 серп. 15:03
Прийом пропозицій21 серп. 15:03 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість498 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-006124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВогнегасники
Оголошено21 серп. 12:39
Прийом пропозицій21 серп. 12:39 – 29 серп. 00:01Очікувана вартість43 866,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-004975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання засобів пожежогасіння (вогнегасник порошковий ВП5)
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання вогнегасників
Очікувана вартість5 688,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro