Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35111200-7»

  • ID: UA-2026-08-31-009381-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стволи пожежні ручні (ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)

    Ім'я:
    Ірина Балєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577393276 Веб сайт:
    http://kh.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38631015
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:54

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:54 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    215 333,28 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» Код ДК 021:2015 — 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

    Ім'я:
    Науменко Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 21:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 21:04 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 216 504,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-009293-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щити пожежні з наповненням

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:04

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:04 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    3 141 450,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 19 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008891-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Захисний екран, відповідний код 35111200-7.

    Ім'я:
    Левуцька Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 ЄДРПОУ:
    03351898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 980,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-007158-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вогнегасники та відра конусні

    Ім'я:
    Олександр Нікітюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
    36965797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 388,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-003315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання вогнегасників та пожежного інвентарю (пожежний щит, протипожежна ковдра )

    Ім'я:
    ВІКТОРІЯ ЧУМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681472254 Веб сайт:
    http://mygiivska.gromada.org.ua
    ЄДРПОУ:
    43470230
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 570,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-26-000216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кошма

    Ім'я:
    Олена Яловіца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687434344 ЄДРПОУ:
    41341054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    956,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-006726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запалювальні апарати для створення зустрічного вогню

    Ім'я:
    Ступаченко Катерина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669038456 ЄДРПОУ:
    45456197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 14:04

    Прийом пропозицій
    24 лип. 14:04 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    58 083,30 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-000145-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пожежне обладнання

    ЄДРПОУ:
    08183359
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 520,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-007358-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015-35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Щит пожежний закритого типу (з комплектацією кошма/багор/лом/лопата/сокира/відро))

    Ім'я:
    Вікторія Сабліна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503224252 Веб сайт:
    https://emd.zp.ua
    ЄДРПОУ:
    38563265
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 14:36

    Прийом пропозицій
    8 лип. 14:36 – 16 лип. 06:00
    Очікувана вартість

    6 092,95 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-007092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колонки пожежні, ковера

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 14:34

    Прийом пропозицій
    7 лип. 14:34 – 15 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    722 958,66 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-02-007319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Стенд пожежний з щитом закритого типу стаціонарний (з комплектацією кошма/багор/лом/лопата штикова/лопата совкова/сокира/відро/вогнегасник 2 шт ВП-5))

    Ім'я:
    Наталія Гнатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992213435 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    86 898,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-005253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для систем центру обробки даних (міського дата-центру)

    Ім'я:
    ДОРОШЕНКО Алла Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674493064 ЄДРПОУ:
    31024875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 12:25

    Прийом пропозицій
    24 черв. 12:25 – 2 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    5 500 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-19-013146-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

    Ім'я:
    Музичка Юлія Збігневна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502652440 ЄДРПОУ:
    45554542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 22:42

    Прийом пропозицій
    19 черв. 22:42 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 043 640,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-04-008504-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання засобів пожежогасіння(багор, відро конусне, ковдра поженжна, лом, лопата штикова, сокира діелектрична)

    Ім'я:
    Бортяш Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:
    +380544971729
    ЄДРПОУ:
    22978663
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 290,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-03-001114-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вогнегасники, протипожежне обладнання

    Ім'я:
    Марченко Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380542659749 Веб сайт:
    https://www.soe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    23293513
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 09:35

    Прийом пропозицій
    3 черв. 09:35 – 11 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    486 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-11-010353-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засоби пожежогасіння

    Ім'я:
    Хулуб Ніна Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964398381 ЄДРПОУ:
    22787354
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-08-005244-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ДК 021:2015-35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

    Ім'я:
    Шпортун Андрій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971319460 ЄДРПОУ:
    26643646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 трав. 11:51

    Прийом пропозицій
    14 трав. 00:00 – 21 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    74 486,66 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-30-007009-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ранцеві лісові вогнегасники «Світязь», хлопавки пожежі з держаком ХПГ, рукава пожежні 32мм, ствол пожежний РСК-50

    Ім'я:
    Мельник Павло Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680181275 ЄДРПОУ:
    45286830
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 670,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-014696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ранцеві лісові оприскувачі

    Ім'я:
    Ємельянова Ганна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502122022 ЄДРПОУ:
    45632138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 квіт. 16:52

    Прийом пропозицій
    22 квіт. 16:52 – 30 квіт. 09:00
    Очікувана вартість

    497 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 32 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro