Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35111000-5»

  • ID: UA-2026-09-01-010700-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Піноутворювач загального призначення

    Ім'я:
    Олександр Снурніков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974838195 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:03

    Прийом пропозицій
    1 вер. 17:03 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    13 463 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 6 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-000861-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вогнегасники (Вогнегасник ВВП-6)

    Ім'я:
    Дмитро Гауке
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960033976, +380960033976 ЄДРПОУ:
    26632789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 09:40

    Прийом пропозицій
    5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    820 665,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009381-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стволи пожежні ручні (ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)

    Ім'я:
    Ірина Балєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577393276 Веб сайт:
    http://kh.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38631015
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:54

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:54 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    215 333,28 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004017-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 35110000-8 по ДК 021:2015 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Протипожежне обладнання). РПЗ - 9.249.

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:10

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:10 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    140 795,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Півмаски

    Ім'я:
    Михальчук Сергій Григорович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 09:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 09:07 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    713 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» Код ДК 021:2015 — 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

    Ім'я:
    Науменко Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 21:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 21:04 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 216 504,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004137-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вогнегасники

    Ім'я:
    Антон Рибалко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444654643 ЄДРПОУ:
    40081221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:45

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:45 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    159 637,02 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-009293-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щити пожежні з наповненням

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:04

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:04 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    3 141 450,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-006574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Піноутворювач загального призначення (Пірена 1 або аналог)

    Ім'я:
    Моргуляк Сергій Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:
    +380573702079
    ЄДРПОУ:
    07811701
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 13:17

    Прийом пропозицій
    29 серп. 19:00 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    80 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013616-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протипожежне, рятувальне та зaхисне обладнання

    Ім'я:
    Ольга Кашубина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503220846 ЄДРПОУ:
    05417213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 427,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-005160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафи для пожежного кран-комплекту

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 212,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000027-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вогнегасники (Код за ЄТС ДК 021:2015 - 35111320-4 "Переносні вогнегасники")

    Ім'я:
    Ольга Федорова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934984332 ЄДРПОУ:
    42252023
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 724,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008891-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Захисний екран, відповідний код 35111200-7.

    Ім'я:
    Левуцька Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 ЄДРПОУ:
    03351898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 980,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ПРОТИПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ

    Ім'я:
    Юрій Пророчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380617698131 ЄДРПОУ:
    02006716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002276-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріальні цінності з метою накопичення місцевого матеріального резерву код ДК 021:2015-35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

    Ім'я:
    Олена Анікеєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662052021 ЄДРПОУ:
    05509151
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-006075-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вогнегасики

    Ім'я:
    Городниченко Ірина Михайліівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:
    35555434
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 470,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протипожежне обладнання (сповіщувач пожежний димовий, акумуляторна батарея) (код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)

    Ім'я:
    Людмила Шведюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322555542 ЄДРПОУ:
    01997768
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 340,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-014224-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    поставка товарів та обладнання для пожежогасіння

    Ім'я:
    каледіна світлана германівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675057064 ЄДРПОУ:
    32071439
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 820,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004616-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Протипожежне обладнання

    Ім'я:
    Савченко Іван Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:
    +380457142004
    ЄДРПОУ:
    08363908
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002367-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля вогнегасників

    ЄДРПОУ:
    07944046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    59 670,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 474 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro