Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34996100-6»
-
ID: UA-2026-08-21-011551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для регулювання безпеки дорожнього руху (код ДК 021:2015 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Оголошено21 серп. 16:10
Прийом пропозицій21 серп. 16:10 – 29 серп. 12:00Очікувана вартість1 896 233,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-010604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_269_ВО: Світлофорне обладнання (Лот 1 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання, Лот 2 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Оголошено29 лип. 17:14
Прийом пропозицій29 лип. 17:14 – 13 серп. 12:00Очікувана вартість18 031 370,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-011794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_266_ВО: Світлофорне обладнання (Лот 1 -34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання, Лот 2 -34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання, Лот 3 -34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання, Лот 4
-34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання) Оголошено28 лип. 17:32
Прийом пропозицій28 лип. 17:32 – 19 серп. 12:00Очікувана вартість13 308 047,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-07-007596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітлофорний модуль СМК-300-01Ф транспортний світлодіодний червоний 300 мм з лінзою Френеля до світлофора Т.1.3.
Очікувана вартість19 608,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-010942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні (комплектуючі) частини (матеріали): світлофори
Оголошено16 черв. 15:40
Прийом пропозицій16 черв. 15:40 – 29 черв. 09:00Очікувана вартість1 747 442,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-003124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітлофорний модуль СМК-300-01Ф транспортний світлодіодний червоний 300 мм з лінзою Френеля до світлофора Т.1.3.
Ім'я:Синявський Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380459447880 ЄДРПОУ:38337116Оголошено22 трав. 10:46
Прийом пропозицій22 трав. 10:46 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 845,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-07-009094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_152_ВО: Головка світлофорна, комплект лінзовий, світлофор та частини до них (Лот 1 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання, Лот 2 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Ім'я:Чайковська Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444650882 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081347Оголошено7 трав. 14:21
Прийом пропозицій7 трав. 14:21 – 27 трав. 12:00Очікувана вартість21 629 817,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-06-007742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітлофор
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено6 трав. 13:40
Прийом пропозицій6 трав. 13:40 – 19 трав. 10:00Очікувана вартість132 646,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-006510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання - Світлофори дорожні світлодіодні
Оголошено28 квіт. 12:33
Прийом пропозицій28 квіт. 12:33 – 6 трав. 10:00Очікувана вартість545 238,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-000999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34990000-3 – Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (34996100-6 Світлофори)
Оголошено8 квіт. 09:31
Прийом пропозицій8 квіт. 09:31 – 16 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість680 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-03-000903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання - Світлофори дорожні світлодіодні
Оголошено3 квіт. 09:17
Прийом пропозицій3 квіт. 09:17 – 11 квіт. 10:00Очікувана вартість946 890,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-04-004947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітлофор дорожній та світлофор світлодіодний
Очікувана вартість52 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-06-013870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітлофори згідно коду ДК 021:2015: 34990000-3 – Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (ДК 021:2015: 34996100-6 – Світлофори)
Ім'я:Колісніченко Віталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380950854966 ЄДРПОУ:33387623Оголошено6 лист. 2025 16:02
Прийом пропозицій6 лист. 2025 16:02 – 14 лист. 2025 17:00Очікувана вартість1 200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-09-013583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямисвітлофор дорожній на перехресті вул. Данченка - вул. Перемоги - вул. Олександрійська.
Оголошено9 жовт. 2025 16:19
Прийом пропозицій9 жовт. 2025 16:19 – 17 жовт. 2025 08:00Очікувана вартість330 960,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-18-004044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітлофори, табло відліку часу до світлофорів, світлофорні модулі
Оголошено18 вер. 2025 11:11
Прийом пропозицій18 вер. 2025 11:11 – 30 вер. 2025 13:38Очікувана вартість2 154 890,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-28-005626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітлофори пішохідний П1.1 з табло відліку часу, Світлофор транспортний Т 1.3 з табло відліку часу, Світлофор транспортний Т 1.6 з табло відліку часу
Оголошено28 серп. 2025 14:19
Прийом пропозицій28 серп. 2025 14:19 – 5 вер. 2025 08:00Очікувана вартість537 960,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-15-002730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-25Т_291_ВО: Світлофор карликовий, головка карликового лінзового світлофора (34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Оголошено15 серп. 2025 10:53
Прийом пропозицій15 серп. 2025 10:53 – 8 вер. 2025 12:00Очікувана вартість1 228 727,13 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-30-003217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання - Світлофори дорожні світлодіодні, модулі світлофорні світлодіодні
Оголошено30 лип. 2025 11:30
Прийом пропозицій30 лип. 2025 11:30 – 7 серп. 2025 10:00Очікувана вартість540 181,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-18-000327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання - Світлофори дорожні світлодіодні
Оголошено18 лип. 2025 08:47
Прийом пропозицій18 лип. 2025 08:47 – 26 лип. 2025 10:00Очікувана вартість636 161,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-01-004588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконтролер дорожній КДК; світлофор дорожній типу П.1.2
Очікувана вартість85 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro