Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34996000-5»

  • ID: UA-2026-08-31-001719-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Знаки, інформаційні таблички, наклейки, плакати, покажчики, таблички, стрічка сигнально-огороджувальна

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:29

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:29 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    158 016,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 6 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-002716-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожні знаки, жезл відмашка для регулювання руху, код 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: дорожні знаки, відповідний код – 34992200-9; жезл відмашка для регулювання руху, відповідний код – 34996000-5

    Ім'я:
    Валентина Алєксєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967517410 ЄДРПОУ:
    39613992
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 10:41

    Прийом пропозицій
    25 серп. 10:41 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    320 746,67 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-011551-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для регулювання безпеки дорожнього руху (код ДК 021:2015 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

    Ім'я:
    Вадим Мороз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677925264 ЄДРПОУ:
    42867072
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:10

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:10 – 29 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    1 896 233,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-000213-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Регулювальне та запобіжне дорожнє обладнання

    Ім'я:
    Алла Шеін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674216202 ЄДРПОУ:
    37992989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 185,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-003043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    тумба сигнальна дорожня пластикова напрямна зі знаком «об’їзд» (Код за ДК 021:2015 - 34990000-3 – Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

    Ім'я:
    Шибеко Євген Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442800391 ЄДРПОУ:
    03359115
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 10:58

    Прийом пропозицій
    11 серп. 10:58 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    129 450,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-010604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ЦЗВ-26Т_269_ВО: Світлофорне обладнання (Лот 1 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання, Лот 2 - 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

    Ім'я:
    Катерина Селедцова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444650811 ЄДРПОУ:
    40081347
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 17:14

    Прийом пропозицій
    29 лип. 17:14 – 13 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    18 031 370,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-28-011794-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ЦЗВ-26Т_266_ВО: Світлофорне обладнання (Лот 1 -34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання, Лот 2 -34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання, Лот 3 -34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання, Лот 4 … -34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

    Ім'я:
    Катерина Селедцова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444650811 ЄДРПОУ:
    40081347
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 17:32

    Прийом пропозицій
    28 лип. 17:32 – 19 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    13 308 047,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-24-004925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дзеркало сферичне

    Ім'я:
    Власенко Григорій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380986103878 Веб сайт:
    https://vvpu.com.ua
    ЄДРПОУ:
    08571794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 268,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-008811-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    тумба сигнальна дорожня пластикова напрямна зі знаком «об’їзд» (Код за ДК 021:2015 - 34990000-3 – Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

    Ім'я:
    Шибеко Євген Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442800391 ЄДРПОУ:
    03359115
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:19

    Прийом пропозицій
    23 лип. 15:19 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    100 650,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-17-001897-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожні знаки, жезл відмашка для регулювання руху, код 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: дорожні знаки, відповідний код – 34992200-9; жезл відмашка для регулювання руху, відповідний код – 34996000-5

    Ім'я:
    Валентина Алєксєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967517410 ЄДРПОУ:
    39613992
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 10:23

    Прийом пропозицій
    17 лип. 10:23 – 28 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    241 084,86 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-16-001608-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    дзеркало сферичне Expert, d 600 мм

    Ім'я:
    Наталія Величко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971880950 ЄДРПОУ:
    04375286
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 804,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-007596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Світлофорний модуль СМК-300-01Ф транспортний світлодіодний червоний 300 мм з лінзою Френеля до світлофора Т.1.3.

    Ім'я:
    Грінченко Тетяна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459447880 ЄДРПОУ:
    38337116
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 608,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-007867-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожні знаки, жезл відмашка для регулювання руху, код 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: дорожні знаки, відповідний код – 34992200-9; жезл відмашка для регулювання руху, відповідний код – 34996000-5

    Ім'я:
    Валентина Алєксєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967517410 ЄДРПОУ:
    39613992
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 15:00

    Прийом пропозицій
    3 лип. 15:00 – 14 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    241 084,86 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-03-004155-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34996300-8 - Регулювальне, запобіжне чи сигнальне обладнання для автомобільних стоянок (Автоматичний шлагбаум у комплекті)

    Ім'я:
    Грицюк Нонна Руфбеївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442344176 ЄДРПОУ:
    02224548
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 11:56

    Прийом пропозицій
    3 лип. 11:56 – 11 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    182 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-010942-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні (комплектуючі) частини (матеріали): світлофори

    Ім'я:
    Семенюк Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380564930920 ЄДРПОУ:
    03364234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 15:40

    Прийом пропозицій
    16 черв. 15:40 – 29 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    1 747 442,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-15-009576-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стовпчик дорожній гнучкий

    Ім'я:
    Малярчук Ігор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486830218 ЄДРПОУ:
    03363789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 732,72 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-001064-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Знаки дорожні, табличка попереджувальна). РПЗ - 9.227

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 черв. 09:47

    Прийом пропозицій
    15 черв. 09:47 – 23 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    69 738,74 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-27-000195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шлагбаум автоматичний

    ЄДРПОУ:
    26632022
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-22-003124-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Світлофорний модуль СМК-300-01Ф транспортний світлодіодний червоний 300 мм з лінзою Френеля до світлофора Т.1.3.

    Ім'я:
    Синявський Олександр Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459447880 ЄДРПОУ:
    38337116
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 трав. 10:46

    Прийом пропозицій
    22 трав. 10:46 – 30 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    19 845,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-15-010022-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання

    Ім'я:
    Михайло Мигович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312619861 ЄДРПОУ:
    00131529
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 14:57

    Прийом пропозицій
    15 трав. 14:57 – 23 трав. 09:00
    Очікувана вартість

    700 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 26 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro