Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34992000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-001719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки, інформаційні таблички, наклейки, плакати, покажчики, таблички, стрічка сигнально-огороджувальна
Оголошено31 серп. 10:29
Прийом пропозицій31 серп. 10:29 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-001685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 34990000-3 по ДК 021:2015 - Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Конус дорожній, ланцюг пластиковий, знаки безпеки). РПЗ - 9.313.
Оголошено28 серп. 10:09
Прийом пропозицій28 серп. 10:09 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-000995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки самоклеючі плівки ПВХ
Очікувана вартість44 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:34992200-9 Дорожні знаки
Очікувана вартість2 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:34992200-9 Дорожні знаки
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожні знаки, жезл відмашка для регулювання руху, код 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: дорожні знаки, відповідний код – 34992200-9; жезл відмашка для регулювання руху, відповідний код – 34996000-5
Оголошено25 серп. 10:41
Прийом пропозицій25 серп. 10:41 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість320 746,67 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-24-008786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидорожній знак квадратний 700*700 оцинкований
Очікувана вартість7 041,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожні знаки (ІІ-й типорозмір) з комплектами кріплень
Оголошено21 серп. 19:18
Прийом пропозицій21 серп. 19:18 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість315 683,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-008703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки дорожні. Код ДК 021:2015 (34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Оголошено21 серп. 14:29
Прийом пропозицій21 серп. 14:29 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість97 554,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-000714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожні знаки (інформаційно-вказівні знаки)
Очікувана вартість32 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34992200-9 - Дорожні знаки
Ім'я:Володимир Миколайович ГавришE-mail: [email protected] Телефон: +380683289133 ЄДРПОУ:43944943Очікувана вартість3 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:34990000-3 - Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (дорожні знаки)
Ім'я:Вікторія ТрохименкоE-mail: [email protected] Телефон: +380971216506 Веб сайт: ЄДРПОУ:32009931Очікувана вартість98 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнак дорожній "Діти", Знак дорожній "Пішохідний перехід".
Очікувана вартість6 888,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидорожній знак 1.5.2. (ІІ типорозмір); дорожній знак 1.5.3. (ІІ типорозмір); дорожній знак 1.11. (ІІ типорозмір); дорожній знак 2.2 (І типорозмір); дорожній знак 2.3. (ІІ типорозмір); дорожній знак 2.5. (ІІ типорозмір); дорожній знак 2.6 (ІІ типорозмір); дорожній знак 3.29 (ІІ типорозмір); дорожній
знак 5.38.1 (ІІІ типорозмір); дорожній знак 5.38.2 (ІІІ типорозмір); дорожній знак 1.23.2. (ІІ типорозмір); дорожній знак 1.4.3. (ІІ типорозмір); дорожній знак 2.1. (ІІ типорозмір); дорожній знак 5.49.; дорожній знак 5.50; дорожній знак 1.3.1. (ІІ типорозмір); дорожній знак 1.4.1. (ІІ типорозмір); дорожній знак 1.4.3. (ІІ типорозмір); дорожній знак 1.4.6. (ІІ типорозмір); Очікувана вартість99 212,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожній знак 3.35, комплект кріплення для дорожніх знаків
Очікувана вартість1 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки
Оголошено16 серп. 14:57
Прийом пропозицій16 серп. 14:57 – 24 серп. 13:59Очікувана вартість164 249,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-007629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнак аварійний
Очікувана вартість4 356,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожні знаки
Очікувана вартість10 584,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожні знаки, таблички, стрічка сигнальна (ДК 021:2015 код 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Оголошено12 серп. 12:02
Прийом пропозицій12 серп. 12:02 – 20 серп. 11:58Очікувана вартість271 530,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-002584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Знаки дорожні)
Оголошено11 серп. 10:39
Прийом пропозицій11 серп. 10:39 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість291 469,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто