Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34970000-7»

  • ID: UA-2026-09-02-010466-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тахограф цифровий з встановленням (ДК 021:2015 34970000-7 Обладнання для моніторингу руху транспорту)

    Ім'я:
    Яковенко Олексій Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380996313738 ЄДРПОУ:
    43068161
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 150,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-011472-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Цифровой тахограф ASELSAN STC-8255Т з встановленням та калібруванням (ДК 021:2015 34970000-7 Обладнання для моніторингу руху транспорту)

    Ім'я:
    Лариса Сташків
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961874559 ЄДРПОУ:
    03348815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009197-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Цифровий тахограф (НЯ ОСР)

    Ім'я:
    Віталій Романенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663398014 Веб сайт:
    http://www.naftogazteplo.com.ua
    ЄДРПОУ:
    42399765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004622-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    34970000-7 - Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Пономаренко Катерина Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462678031 Факс:
    +380462676991
    ЄДРПОУ:
    40109021
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 325,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002287-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Техобслуговування та калібрування тахографа автотранспортного засобу

    Ім'я:
    КОСТЯНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ КАМ'ЯНЕЦЬКИЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473261787, +380730231753 ЄДРПОУ:
    41823673
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-005903-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тахограф цифровий з встановленням (ДК 021:2015 34970000-7 Обладнання для моніторингу руху транспорту)

    Ім'я:
    Яковенко Олексій Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380996313738 ЄДРПОУ:
    43068161
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    44 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-008463-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобільний GPS трекер - ДК 021:2015 - 34970000-7 «Обладнання для моніторингу руху транспорту»

    Ім'я:
    Євгенія Рибалкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532517512 Веб сайт:
    http://www.pl.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 15:54

    Прийом пропозицій
    24 серп. 15:54 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    49 650,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-005621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Папір для цифрових тахографів ЕКО (ДК 021:2015 34970000-7 Обладнання для моніторингу руху транспорту)

    Ім'я:
    Світлана Семенова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672525602 ЄДРПОУ:
    02224778
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    240,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-007118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тахограф SE 5000

    Ім'я:
    Дворжак Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973850976 ЄДРПОУ:
    44084650
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-007040-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Олександр Нікітюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
    36965797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 964,92 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-007208-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Олена Крикун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974908862, +380666213800, +380994908869 ЄДРПОУ:
    42853981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 753,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-006551-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камера до вантажних автомобілів з ІЧ підсвічуванням CCD/CVBS 4pin, автомобільний монітор 7 AHD 1024*800 (М3-102-11), 4Рin кабель (ВК4-20) 20 метрів, код ДК 021:2015:34970000-7 Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Олена Артюхова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508439138 ЄДРПОУ:
    05448946
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 580,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-006873-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Олена Отроцюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977571869 ЄДРПОУ:
    26353256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 150,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-008505-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камера для автомобіля Carex RVC 028-HD/2 за кодом закупівлі згідно ДК 021:2015 34970000-7 Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Віта Криштоф
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680384400 Веб сайт:
    http://cheluash.chmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    05445296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 180,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-000071-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камера до вантажних автомобілів з LED підсвічуванням AHDI 080 4pin, код ДК 021:2015:34970000-7 Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Олена Артюхова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508439138 ЄДРПОУ:
    05448946
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 060,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-001008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Радіотермінал абонентський

    Ім'я:
    Романюк Наталія Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504374356 Веб сайт:
    http://www.vodokanal.te.ua/
    ЄДРПОУ:
    03353845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 371,64 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-010915-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Олександр Нікітюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
    36965797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 738,92 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-003424-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 34970000-7 Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Яцик Володимир Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673353639 Факс:
    +380413622090
    ЄДРПОУ:
    24706710
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 820,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-10-005311-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для моніторингу руху транспорту (пристрій контролю руху)

    Ім'я:
    Марина Різник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667387660 ЄДРПОУ:
    43413392
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 940,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-10-001705-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Цифровий смарт-тахограф другого покоління (Smart Tachograph Gen2) із встановленням, адаптацією, калібруванням та пломбуванням, код згідно з ДК 021:2015: 34970000-7 Обладнання для моніторингу руху транспорту

    Ім'я:
    Миронець Катерина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380933613610 ЄДРПОУ:
    14308322
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 черв. 10:03

    Прийом пропозицій
    10 черв. 10:03 – 18 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    264 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 21 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro