Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34954000-9»
-
ID: UA-2026-07-09-003606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34950000-1 Тримальні конструкції Кран козловий пересувний (для БудРем)
Ім'я:Берегеля Наталя МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676602531 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено9 лип. 11:29
Прийом пропозицій9 лип. 11:29 – 17 лип. 14:00Очікувана вартість60 320,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-12-003843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34950000-1 Тримальні конструкції Кран портальний (для БудРем)
Ім'я:Кривешко Наталія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432634069 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено12 бер. 2025 11:07
Прийом пропозицій12 бер. 2025 11:07 – 20 бер. 2025 14:00Очікувана вартість54 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-18-002820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримальні конструкції (34954000-9 – Козлові крани)
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість355 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-28-002184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТримальні конструкції (34954000-9 – Козлові крани)
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено28 лист. 2024 10:22
Прийом пропозицій28 лист. 2024 10:22 – 6 груд. 2024 08:00Очікувана вартість355 730,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-02-22-010518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКозлові крани
Ім'я:Олена ТарновецькаE-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 ЄДРПОУ:43343870Оголошено22 лют. 2024 15:32
Прийом пропозицій22 лют. 2024 15:32 – 2 бер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість193 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-02-09-009631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКозлові крани
Ім'я:Олена ТарновецькаE-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 ЄДРПОУ:43343870Оголошено9 лют. 2024 15:40
Прийом пропозицій9 лют. 2024 15:40 – 19 лют. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість193 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-06-22-017390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоставка козлового крану
Очікувана вартість239 705,38 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-06-15-000274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран 1 1/2 пн-40
Очікувана вартість685,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-10-12-005590-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран козловий ручний в/п 1т
Очікувана вартість49 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2017-03-13-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМаніаулятор HIAB 900
Ім'я:Гурин Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380673638630 Факс:+380365532607ЄДРПОУ:00992836Оголошено13 бер. 2017 08:37
Прийом пропозицій17 бер. 2017 08:42 – 19 бер. 2017 08:42Очікувана вартість250 000,00 грн
з ПДВКваліфікація