Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34950000-1»
-
ID: UA-2026-08-29-000412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТримальні конструкції (Рихтувальний стенд платформний з 2 баштами DL-A1 та додатковим рихтувальним обладнанням)
Ім'я:Шинкарук Яна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380966776264 Факс:+380362253245ЄДРПОУ:34781331Оголошено29 серп. 14:14
Прийом пропозицій4 вер. 08:00 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-006281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоручень
Очікувана вартість57 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка косилки в зборі
Очікувана вартість10 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка для банеру
Ім'я:Вербенко Юлія ВладленівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444561599,380503861755 ЄДРПОУ:19137032Очікувана вартість5 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТяга реставрована, трійник, шпилька, гайка, сальник
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість15 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран гальмівний, перемикач, втулка валу
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість25 140,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБарабан гальмівний
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримальні конструкції
Очікувана вартість10 079,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримальні конструкції(каркас металевий)
Очікувана вартість51 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримальні конструкції
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість21 268,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-003606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34950000-1 Тримальні конструкції Кран козловий пересувний (для БудРем)
Ім'я:Берегеля Наталя МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676602531 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено9 лип. 11:29
Прийом пропозицій9 лип. 11:29 – 17 лип. 14:00Очікувана вартість60 320,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-008367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВтулка шкворні МАЗ
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість1 240,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСайлентблок важеля, ручка дверей, трубка гальмівна
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість2 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівний трос, комплект дискових гальмівних колодок, гільзи ресори
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість10 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-002483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоручень відкидний 700*230
Очікувана вартість8 206,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВелосипедна стійка
Очікувана вартість59 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинастінне кріплення для монітора Brateck LDT66-C01
Очікувана вартість16 485,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-002605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоручень прямий пристінний 700 мм; Поручень пристінний для ванної кімнати 800*700 лівий
Очікувана вартість9 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-000698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВтулка валу розтискного
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар (код за ДК 021:2015 34950000-1 Тримальні конструкції)
Ім'я:Забудько Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380685761806 Веб сайт: ЄДРПОУ:05492255Очікувана вартість8 408,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro