Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34946000-0»
-
ID: UA-2026-09-04-007873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостиль 14х14мм
Оголошено4 вер. 13:48
Прийом пропозицій4 вер. 13:48 – 23 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-007065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_309_ВО: Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних шпалах типу Р65 (34940000-8 Залізничне обладнання)
Оголошено2 вер. 13:47
Прийом пропозицій2 вер. 13:47 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-06-005983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_277_ВО: Накладка двоголова до рейок Н1 Р65 (34940000-8 Залізничне обладнання)
Оголошено6 серп. 13:17
Прийом пропозицій6 серп. 13:17 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість25 893 240,84 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-31-006630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРейкові матеріали та приладдя
Оголошено31 лип. 14:52
Прийом пропозицій31 лип. 14:52 – 8 серп. 20:00Очікувана вартість1 837 435,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-008815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШпала дерев'яна просочена
Ім'я:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" госE-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено27 лип. 15:43
Прийом пропозицій31 лип. 15:00 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість385 555,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-008035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШпали залізобетонні в комплекті з скріпленнями КБ-50
Оголошено20 лип. 15:26
Прийом пропозицій20 лип. 15:26 – 28 лип. 11:00Очікувана вартість2 037 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-005260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34940000-8 Залізничне обладнання
Оголошено20 лип. 13:26
Прийом пропозицій20 лип. 13:26 – 4 серп. 12:00Очікувана вартість559 370,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-001570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізничне обладнання
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125815Оголошено20 лип. 10:22
Прийом пропозицій20 лип. 10:22 – 2 серп. 22:00Очікувана вартість6 315 241,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-16-005945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_248_ВО: Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних шпалах типу Р65 (Лот 1 - 34940000-8 Залізничне обладнання, Лот 2 - 34940000-8 Залізничне обладнання, Лот 3 - 34940000-8 Залізничне обладнання, Лот 4 - 34940000-8 Залізничне обладнання)
Ім'я:Чайковська Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444650882 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081347Оголошено16 лип. 13:53
Прийом пропозицій16 лип. 13:53 – 3 серп. 12:00Очікувана вартість46 755 156,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-010238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_246_ВО: Скріплення рейкове пружне для рейок типу Р65 під анкер типу АЗ-2 (34940000-8 Залізничне обладнання)
Оголошено14 лип. 16:06
Прийом пропозицій14 лип. 16:06 – 29 лип. 12:00Очікувана вартість7 055 537,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-005515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізничне обладнання
Оголошено6 лип. 13:52
Прийом пропозицій6 лип. 13:52 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 112 500,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-06-24-007718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34940000-8 Залізничне обладнання (34946000-0 Конструкційні матеріали та приладдя для залізничних колій (болти для рейкових стиків) 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки (прокладка гумова ПНД-5) 34947200-9 Частини шпал (костиль колійний)
Оголошено24 черв. 14:09
Прийом пропозицій24 черв. 14:09 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість738 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-003047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРейка монтажна 15*30*2000
Очікувана вартість351,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-012313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКріплення для рейки в асортименті
Оголошено19 черв. 16:57
Прийом пропозицій19 черв. 16:57 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 822 260,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-011531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_185_ВО: Хрестовини (Лот 1 - 34940000-8 Залізничне обладнання, Лот 2 - 34940000-8 Залізничне обладнання)
Ім'я:Чайковська Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444650882 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081347Оголошено5 черв. 16:27
Прийом пропозицій5 черв. 16:27 – 24 черв. 12:00Очікувана вартість192 641 043,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-002888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34940000-8 Залізничне обладнання (34946000-0 Конструкційні матеріали та приладдя для залізничних колій (болти для рейкових стиків) 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки (прокладка гумова ПНД-5) 34947200-9 Частини шпал (костиль колійний)
Оголошено19 трав. 10:35
Прийом пропозицій19 трав. 10:35 – 27 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 130 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-004960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_164_ВО: Підкладка Д65 (34940000-8 Залізничне обладнання)
Ім'я:Чайковська Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444650882 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081347Оголошено18 трав. 12:02
Прийом пропозицій18 трав. 12:02 – 26 трав. 12:00Очікувана вартість2 896 120,61 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-010900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізничне обладнання
Ім'я:Стрюков Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380486875043 ЄДРПОУ:38728418Оголошено15 трав. 15:29
Прийом пропозицій15 трав. 15:29 – 25 трав. 10:00Очікувана вартість858 217,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-003308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРейки трамвайні NT1 , підкладка костильного скріплення Д65 (СД65)
Оголошено15 трав. 10:50
Прийом пропозицій15 трав. 10:50 – 25 трав. 12:00Очікувана вартість11 991 505,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-012643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКріплення для рейки в асортименті
Оголошено13 трав. 16:53
Прийом пропозицій13 трав. 16:53 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 131 000,00 грн
з ПДВЗавершена