Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34944000-6»

  • ID: UA-2023-09-12-013318-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тени Код ДК 021:2015 - 34940000-8 Залізничне обладнання; реєстраційний номер процедури ОД-23Т_242_ВО

    Ім'я:
    Сурдуленко Наталя Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487272761 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 вер. 2023 17:06

    Прийом пропозицій
    12 вер. 2023 17:06 – 20 вер. 2023 16:00
    Очікувана вартість

    464 850,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2023-07-31-008574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тени Код ДК 021:2015 — 34940000-8 Залізничне обладнання; реєстраційний номер процедури ОД-23Т_018_ВО

    Ім'я:
    Сурдуленко Наталя Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487272761 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 2023 17:01

    Прийом пропозицій
    31 лип. 2023 17:01 – 9 серп. 2023 16:00
    Очікувана вартість

    464 850,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2016-12-30-000533-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    ТЕНИ для обігріву стрілочних переводів

    Ім'я:
    Сенишин Ігор Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: (032)-226-16-60 ЄДРПОУ:
    40081195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 груд. 2016 17:21

    Прийом пропозицій
    30 груд. 2016 17:21 – 10 лют. 2017 17:00
    Очікувана вартість

    436 879,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2016-11-01-000078-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Код ДК 016:2010: 27.51.2 - Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. Код ДК 021:2015: 34944000-6- Системи підігрівання стрілок (тени)

    Ім'я:
    Назаренко Сергій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577243752 Факс:
    +380577245648
    Веб сайт:
    http://www.pz.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40081216
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лист. 2016 09:08

    Прийом пропозицій
    1 лист. 2016 09:08 – 18 лист. 2016 09:13
    Очікувана вартість

    408 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro