Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34940000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-007065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_309_ВО: Підкладка роздільного скріплення для залізничної колії на залізобетонних шпалах типу Р65 (34940000-8 Залізничне обладнання)
Оголошено2 вер. 13:47
Прийом пропозицій2 вер. 13:47 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-011557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМікропроцесорна система автоматичної локомотивної сигналізації для електровозів серїї ВЛ80в/і, ВЛ11, ВЛ11м
Оголошено28 серп. 19:28
Прийом пропозицій3 вер. 15:00 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-001345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокладка підрейкова типу ПРП-3.2.1
Ім'я:Терендій Соломія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 ЄДРПОУ:40081195Оголошено28 серп. 09:53
Прийом пропозицій28 серп. 09:53 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-013436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМікропроцесорна система автоматичної локомотивної сигналізації для електровозів серії ЧС4
Оголошено27 серп. 23:12
Прийом пропозицій2 вер. 16:00 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-27-011248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_300_ВО: Переводи стрілочні, перетини глухі, вплетіння, сплетіння переводу стрілочного (34940000-8 Залізничне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:29
Прийом пропозицій27 серп. 16:29 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-009491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРейка ходова Р-50 6,25 м
Оголошено27 серп. 15:27
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-04-004137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізничне обладнання
Оголошено4 серп. 11:49
Прийом пропозицій4 серп. 11:49 – 1 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-25-011897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфта Гука ДК 021:2015 34940000-8 Залізничне обладнання
Оголошено25 серп. 16:27
Прийом пропозицій25 серп. 16:27 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість200 200,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-006748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект підкладки роздільного скріплення
Ім'я:Терендій Соломія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 ЄДРПОУ:40081195Оголошено24 серп. 14:31
Прийом пропозицій24 серп. 14:31 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість330 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-006421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНакладка неметалева для ізолюючих стиків залізничних рейок ННІ-65/6 з стиковими болтами
Ім'я:Деменюк Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380630374062 ЄДРПОУ:43112236Оголошено19 серп. 13:16
Прийом пропозицій19 серп. 13:16 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість2 710 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-006343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокладка підрейкова типу ПРП-3.2.1 для скріплень проміжних пружних типу КПП-5
Оголошено19 серп. 13:12
Прийом пропозицій19 серп. 13:12 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 636 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-002468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНакладка неметалева для ізолюючих стиків залізничних рейок ННІ-65/6 без стикових болтів
Оголошено19 серп. 10:37
Прийом пропозицій19 серп. 10:37 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 936 960,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфта Гука код ДК021:2015 34940000-8 Залізничне обладнання
Оголошено18 серп. 16:44
Прийом пропозицій18 серп. 16:44 – 26 серп. 12:00Очікувана вартість105 600,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-010283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфта Гука код ДК 021:2015 34940000-8 Залізничне обладнання
Оголошено18 серп. 15:40
Прийом пропозицій18 серп. 15:40 – 26 серп. 12:00Очікувана вартість158 400,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-008577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРейка Р-34
Ім'я:ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНАE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено18 серп. 14:47
Прийом пропозицій18 серп. 14:47 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість2 292 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-007205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШарнірне з'єднання шибера з робочою тягою (муфта Гука)
Оголошено14 серп. 14:06
Прийом пропозицій14 серп. 14:06 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість103 400,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-009902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВЗ-07-26Т-ВО/80: Клема роздільного скріплення залізничної колії, код за ДК 021:2015 – 34940000-8 «Залізничне обладнання»
Оголошено13 серп. 15:35
Прийом пропозицій13 серп. 15:35 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість658 720,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-007726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (клема роздільного скріплення залізничної колії)
Оголошено12 серп. 14:43
Прийом пропозицій12 серп. 14:43 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість649 662,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-007651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Костиль колійний 16*165)
Оголошено12 серп. 14:40
Прийом пропозицій12 серп. 14:40 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість334 968,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-003615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокладка підрейкова типу ПРП-3.2.1
Ім'я:Терендій Соломія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 ЄДРПОУ:40081195Оголошено12 серп. 11:26
Прийом пропозицій12 серп. 11:26 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість593 509,10 грн
без ПДВПропозиції розглянуто