Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34930000-5»
-
ID: UA-2026-08-19-002957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуднове обладнання код ДК 021:2015: 34930000-5
Ім'я:Шапаренко Олександр ПавловичE-mail: [email protected] Телефон: +380442808492 Факс:+380442809519ЄДРПОУ:02141207Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-13-012540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуднове обладнання, Код ДК 021:2015 34930000-5 Суднове обладнання
Оголошено13 серп. 17:54
Прийом пропозицій13 серп. 17:54 – 21 серп. 09:30Очікувана вартість501 066,67 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-13-012448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуднове обладнання, Код ДК 021:2015 34930000-5 Суднове обладнання
Оголошено13 серп. 17:39
Прийом пропозицій13 серп. 17:39 – 21 серп. 09:30Очікувана вартість473 470,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-002128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуднове обладнання
Оголошено31 лип. 10:47
Прийом пропозицій31 лип. 10:47 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість148 325,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-21-004262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯкір холла
Очікувана вартість3 894,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-004360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіобуї аварійні та радіостанції переносні, Код ДК 021:2015 34930000-5 Суднове обладнання
Оголошено13 лип. 15:58
Прийом пропозицій13 лип. 15:58 – 27 лип. 09:30Очікувана вартість289 936,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-000255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротектора (аноди), Код ДК 021:2015 34930000-5 Суднове обладнання
Очікувана вартість233 510,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрапи
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125815Оголошено30 черв. 12:33
Прийом пропозицій30 черв. 12:33 – 8 лип. 22:00Очікувана вартість317 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-010833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуднове обладнання (Лопасть весла, кардан уключини, ціпок, замок)
Очікувана вартість24 524,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-003019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВтулки суднового валу, Код ДК 021:2015 34930000-5 Суднове обладнання
Очікувана вартість444 264,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-011115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯкір – «Кішка» пошуковий
Очікувана вартість8 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-007184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуднове обладнання (Гвинти гребні до човнового мотору)
Очікувана вартість32 130,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-001426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВійськово-технічне майно спеціального призначення “Комплект АРМШ зі спеціалізованим програмним забезпеченням”
Ім'я:Соловйов Сергій ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380684600962 ЄДРПОУ:26614120Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-006445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолавок опорний (ДК021:2015: 34930000-5 Суднове обладнання)
Очікувана вартість62 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-013547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарти пам’яті microSD з примірником електронної картографічної БД
Ім'я:Соловйов Сергій ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380684600962 ЄДРПОУ:26614120Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-013469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавігаційні інструменти
Ім'я:Соловйов Сергій ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380684600962 ЄДРПОУ:26614120Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-013378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавігаційні інструменти
Ім'я:Соловйов Сергій ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380684600962 ЄДРПОУ:26614120Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-013723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПривід для розпашних воріт
Очікувана вартість39 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-18-000151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля кнехтів швартових спеціального призначення
Очікувана вартість216 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-014685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарти пам’яті microSD з примірником електронної картографічної БД
Ім'я:Соловйов Сергій ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380684600962 ЄДРПОУ:26614120Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro