Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928530-2»

  • ID: UA-2026-08-26-011195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Світильники паркові з опорами

    Ім'я:
    Мельник Анатолій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:02

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:02 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    182 160,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006413-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 34928530-2 Вуличні ліхтарі

    Ім'я:
    Тетяна Мазуркова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982259465 ЄДРПОУ:
    34120901
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    740,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-014295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 34928530-2 Вуличні ліхтарі

    Ім'я:
    Тетяна Мазуркова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982259465 ЄДРПОУ:
    34120901
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-000330-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    парковий ліхтар

    Ім'я:
    Мочернюк Іван Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380355435248 Факс:
    +380355435147
    ЄДРПОУ:
    41861965
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-009704-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Світильники вуличні тротуарні світлодіодні та світильники вуличні світлодіодні, код за ДК 021:2015 34920000-2 Дорожнє обладнання

    Ім'я:
    Нечепуренко Марина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432550774 ЄДРПОУ:
    33762344
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 15:29

    Прийом пропозицій
    20 серп. 15:29 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    94 523,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-03-008059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вуличні ліхтарі та прожектори

    Ім'я:
    Ольга Волошина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 15:14

    Прийом пропозицій
    3 серп. 15:14 – 11 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    52 577,91 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-005379-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вуличні ліхтарі (Код ДК 021-2015 – 34920000-2 Дорожнє обладнання (34928530-2 Вуличні ліхтарі))

    Ім'я:
    Наталія Кулак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680768970 Веб сайт:
    https://machtg.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    41858617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 12:53

    Прийом пропозицій
    24 лип. 12:53 – 1 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    343 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-30-014611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вуличні ліхтарі

    Ім'я:
    Ольга Волошина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 17:58

    Прийом пропозицій
    30 черв. 17:58 – 8 лип. 00:01
    Очікувана вартість

    36 342,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-04-009740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 34928530-2 Вуличні ліхтарі

    Ім'я:
    Чубара Анна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983790911 ЄДРПОУ:
    26344257
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-009438-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 34928530-2 Вуличні ліхтарі

    Ім'я:
    Чубара Анна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983790911 ЄДРПОУ:
    26344257
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 126,80 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-29-006006-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Світильники для зовнішнього освітлення, код за ДК 021:2015 34920000-2 Дорожнє обладнання

    Ім'я:
    Нечепуренко Марина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432550774 ЄДРПОУ:
    33762344
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 трав. 14:06

    Прийом пропозицій
    29 трав. 14:06 – 6 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 338 920,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-21-001099-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вуличні світлодіодні консольні світильники 30 Вт, код 34920000-2 Дорожнє обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словник

    Ім'я:
    Золотарьова Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954718516 ЄДРПОУ:
    42668567
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 трав. 09:39

    Прийом пропозицій
    21 трав. 09:39 – 1 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    480 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-09-013213-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    LED світильник автономний парковий ІР54 VIDEX 1400Lm сенсорний

    Ім'я:
    Лисач Євген Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463921871 Факс:
    +380463921402
    ЄДРПОУ:
    04412573
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 870,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-03-004537-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ліхтарі вуличні 30W 5000K

    Ім'я:
    Олена Шиян
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434231523 ЄДРПОУ:
    43952158
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-12-006387-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 34920000-2 Дорожнє обладнання (Поставка вуличних ліхтарів для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Кизенко Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979702137 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 930,24 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-19-010806-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Світильники вуличні LED на сонячних батареях, код за ДК 021:2015 34920000-2 Дорожнє обладнання

    Ім'я:
    Нечепуренко Марина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432550774 ЄДРПОУ:
    33762344
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 січ. 14:58

    Прийом пропозицій
    19 січ. 14:58 – 27 січ. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    498 967,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-01-15-001093-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вуличні ліхтарі

    Ім'я:
    Турко Василь Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324939530 Факс:
    +380324932859
    ЄДРПОУ:
    31616100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 450,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-24-000814-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вуличні ліхтарі

    Ім'я:
    Ірина Райчинець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992427105 Веб сайт:
    https://zdeniivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04349366
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-17-001240-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автономний ліхтар

    Ім'я:
    Барчук Любов Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380680405137 ЄДРПОУ:
    32149468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-16-014879-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вуличний ліхтарний стовп на 3 скляні плафони чорний 210*70 см

    Ім'я:
    Скороход Ріта Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989304809 Факс:
    +380989304809
    ЄДРПОУ:
    04415531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    59 472,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 22 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro