Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928500-3»
-
ID: UA-2026-08-26-011195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники паркові з опорами
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Оголошено26 серп. 16:02
Прийом пропозицій26 серп. 16:02 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-006413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 34928530-2 Вуличні ліхтарі
Очікувана вартість740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-014295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 34928530-2 Вуличні ліхтарі
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипарковий ліхтар
Ім'я:Мочернюк Іван ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380355435248 Факс:+380355435147ЄДРПОУ:41861965Очікувана вартість25 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаркова опора освітлення з оцинкованої сталі 8 м, за кодом ДК 021:2015 34928510-6 — Опори для вуличного освітлення
Оголошено24 серп. 16:46
Прийом пропозицій24 серп. 16:46 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-009704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники вуличні тротуарні світлодіодні та світильники вуличні світлодіодні, код за ДК 021:2015 34920000-2 Дорожнє обладнання
Ім'я:Нечепуренко Марина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432550774 ЄДРПОУ:33762344Оголошено20 серп. 15:29
Прийом пропозицій20 серп. 15:29 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 523,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-009841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаркова опора освітлення з оцинкованої сталі 8 м, за кодом ДК 021:2015 34928510-6 — Опори для вуличного освітлення
Оголошено12 серп. 15:53
Прийом пропозицій12 серп. 15:53 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-008059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВуличні ліхтарі та прожектори
Оголошено3 серп. 15:14
Прийом пропозицій3 серп. 15:14 – 11 серп. 00:01Очікувана вартість52 577,91 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-003834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкляна куля SFERA для вуличного ліхтаря
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість8 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВуличні ліхтарі (Код ДК 021-2015 – 34920000-2 Дорожнє обладнання (34928530-2 Вуличні ліхтарі))
Оголошено24 лип. 12:53
Прийом пропозицій24 лип. 12:53 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість343 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-002618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари: 34928500-3 Обладнання для вуличного освітлення за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість30 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпори металеві для вуличного освітлення
Очікувана вартість12 722,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для вуличного освітлення
Ім'я:Мошинська Валерія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380509090094 ЄДРПОУ:02143413Оголошено17 лип. 12:41
Прийом пропозицій17 лип. 12:41 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 677 323,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-003651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивуличне освітлення - прожектори
Очікувана вартість3 642,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-000696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для вуличного освітлення
Ім'я:Москаленко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380666302468 ЄДРПОУ:39292239Очікувана вартість89 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпори залізобетонні за ДК 021:2015-34920000-2 Дорожнє обладнання
Очікувана вартість98 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВуличні ліхтарі
Оголошено30 черв. 17:58
Прийом пропозицій30 черв. 17:58 – 8 лип. 00:01Очікувана вартість36 342,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-012504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпори освітлення та оголовники
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 черв. 16:20
Прийом пропозицій30 черв. 16:20 – 10 лип. 09:00Очікувана вартість139 065,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-005423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталеві опори для вуличного освітлення
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпори для вуличного освітлення.
Ім'я:Драгомерецька Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486091242 Факс:+380486091168ЄДРПОУ:04378882Очікувана вартість59 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro