Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928470-3»
-
ID: UA-2026-08-31-007843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект світлових пішохідних стовпчиків для нерегульованих пішохідних переходів, код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (34928472-7 Стовпи-вказівники)
Оголошено31 серп. 15:06
Прийом пропозицій31 серп. 15:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-012156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожнє обладнання (заготовки табличок до дорожніх знаків)
Оголошено21 серп. 17:01
Прийом пропозицій21 серп. 17:01 – 29 серп. 18:00Очікувана вартість175 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-004291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвартальні стовпи
Оголошено17 серп. 11:55
Прийом пропозицій17 серп. 11:55 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 247 240,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-011960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПлівка термотрансферна біла 120мм х 305м
Ім'я:Когут Сергій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380412228928 Факс:+380412428024ЄДРПОУ:14304637Оголошено12 серп. 17:40
Прийом пропозицій18 серп. 17:45 – 21 серп. 17:45Очікувана вартість174 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-002159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання засобів організації дорожнього руху (код ДК 021:2015 - 34920000-2 - Дорожнє обладнання)
Оголошено29 лип. 10:42
Прийом пропозицій29 лип. 10:42 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість173 841,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-007561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект світлових пішохідних стовпчиків для нерегульованих пішохідних переходів, код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (34928472-7 Стовпи-вказівники)
Оголошено22 лип. 14:50
Прийом пропозицій22 лип. 14:50 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість47 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-009557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБар’єр огороджувальний та тактильна плитка
Оголошено24 черв. 15:15
Прийом пропозицій24 черв. 15:15 – 3 лип. 09:00Очікувана вартість167 083,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-001107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для виготовлення дорожніх знаків
Оголошено22 черв. 09:47
Прийом пропозицій22 черв. 09:47 – 30 черв. 09:00Очікувана вартість1 080 469,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-008988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТабличка "місце для укриття", 60х50 см
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-012829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвартальні стовпи
Оголошено4 черв. 16:30
Прийом пропозицій4 черв. 16:30 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 150 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-008923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, згідно коду ДК 021:2015 34920000-2 Дорожнє обладнання (34928471-0 Матеріали для виготовлення дорожніх знаків і вказівників )
Очікувана вартість23 499,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-013304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТаблички інформаційні
Ім'я:Олександр ТРОХИМЧУКE-mail: [email protected] Телефон: +380674287203 Веб сайт: ЄДРПОУ:31108609Очікувана вартість4 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-007948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожні бар’єри, опори
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено24 квіт. 14:03
Прийом пропозицій24 квіт. 14:03 – 2 трав. 10:00Очікувана вартість328 026,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-005950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтовпи квартальні
Ім'я:Ступаченко Катерина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380669038456 ЄДРПОУ:45456197Оголошено22 квіт. 11:49
Прийом пропозицій22 квіт. 11:49 – 30 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість747 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-005765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтовпи квартальні
Оголошено22 квіт. 11:43
Прийом пропозицій22 квіт. 11:43 – 2 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 012 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-000387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитаблички-вказівники
Очікувана вартість1 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-005397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВказівник
Очікувана вартість1 134,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-011213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка сигнальна червоно-біла 80 мм х 100м 10-600
Очікувана вартість113,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-009817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтійка оцинкована
Оголошено23 бер. 14:58
Прийом пропозицій23 бер. 14:58 – 31 бер. 12:00Очікувана вартість38 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-26-008851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрічка сигнальна
Очікувана вартість192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro