Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928460-0»
-
ID: UA-2026-08-28-007030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожнє обладнання в асортименті
Оголошено28 серп. 14:13
Прийом пропозицій28 серп. 14:13 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-19-006595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби колективного захисту (дорожнє обладнання)
Очікувана вартість25 634,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок водоналивний, тумба дорожня, конус дорожній гнучкий, віха дорожня направляюча, стійка оцинкована (ДК 021:2015 код 34920000-2 Дорожнє обладнання)
Оголошено17 серп. 09:27
Прийом пропозицій17 серп. 09:27 – 25 серп. 09:31Очікувана вартість974 182,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-011732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОНУС ДОРОЖНІЙ
Оголошено14 серп. 19:25
Прийом пропозицій14 серп. 19:25 – 23 серп. 12:00Очікувана вартість72 865,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-001513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонус дорожнiй
Ім'я:Анциферова Марія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322333316 Факс:+380322333316ЄДРПОУ:23888608Очікувана вартість1 404,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожнє обладнання в асортименті
Оголошено5 серп. 16:18
Прийом пропозицій5 серп. 16:18 – 18 серп. 09:00Очікувана вартість245 527,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожнє обладнання (ДК 021:2015 34920000-2 Дорожнє обладнання)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість2 208,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожнє обладнання
Оголошено28 лип. 16:21
Прийом пропозицій28 лип. 16:21 – 19 серп. 08:00Очікувана вартість606 450,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-010905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонус дорожній
Очікувана вартість4 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-004245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонуси, код ДК 021:2015 - 34920000-2 Дорожнє обладнання
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено7 лип. 12:03
Прийом пропозицій7 лип. 12:03 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість46 562,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-004446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонус дорожній ковпак, конус дорожній з 2 св.
Ім'я:Світлана ДавиденкоE-mail: [email protected] Телефон: +380503042201 Веб сайт: ЄДРПОУ:04653578Очікувана вартість3 070,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-010610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:201:34920000-2 Дорожнє обладнання (Конус дорожній)
Очікувана вартість1 656,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-010995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонус дорожній
Очікувана вартість760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифішка сигнальна 35 см пластик сигнальна стрічка
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість6 678,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-006599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДорожні конуси - 34928460-0
Оголошено3 квіт. 13:03
Прийом пропозицій9 квіт. 11:00 – 14 квіт. 11:00Очікувана вартість19 071,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-001904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожнє обладнання (Конус дорожній d 300, h 520 - 5 шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість1 242,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-002350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34920000-2 Дорожнє обладнання Конус дорожній (для БудРем)
Ім'я:Гончарук Марина ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676651404 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість4 593,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-30-014626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДелінеатор пластиковий Дорожній розділовий стовпчик та Кріплення для монтажу з шайбою/стовпчик дорожній,
Очікувана вартість3 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-007399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т-250_34920000-2 Дорожне обладнання (Конуси дорожні)
Оголошено26 січ. 12:24
Прийом пропозицій26 січ. 12:24 – 4 лют. 15:00Очікувана вартість64 947,93 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-03-014516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 34928460-0 Дорожні конуси
Очікувана вартість680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro