Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928400-2»
-
ID: UA-2026-09-02-012941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУрни з кришкою
Оголошено2 вер. 17:05
Прийом пропозицій2 вер. 17:05 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУрни (зі встановленням)
Оголошено2 вер. 11:40
Прийом пропозицій2 вер. 11:40 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект світлових пішохідних стовпчиків для нерегульованих пішохідних переходів, код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (34928472-7 Стовпи-вказівники)
Оголошено31 серп. 15:06
Прийом пропозицій31 серп. 15:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожнє обладнання в асортименті
Оголошено28 серп. 14:13
Прийом пропозицій28 серп. 14:13 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-06-009782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля товару із монтажем/встановленням: Елементи благоустрою для комплексного благоустрою території навколо «Німецького озера» в м. Івано-Франківську, згідно ДК 021:2015 (CPV) : 34928400-2 Міські вуличні меблі у межах реалізації проєкту «UrbanLakes: Транскордонна синергія для збереження
блакитних екосистем» (U_Lakes), який впроваджується в рамках Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027 Оголошено6 серп. 16:11
Прийом пропозицій6 серп. 16:11 – 9 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-011743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміття. Смітники бетонні.
Ім'я:Людмила БахчиванжиE-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт: ЄДРПОУ:04387094Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщик для сміття
Очікувана вартість17 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання бетонних смітників 38х59
Ім'я:Кисіль Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380500722161 ЄДРПОУ:26099415Очікувана вартість26 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для ТПВ
Ім'я:Левицька Маріанна ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380347498334 Факс:+380347498163ЄДРПОУ:04355119Очікувана вартість99 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрна
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак для сміття 70 л сірий Planet
Очікувана вартість18 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрна "Капелюх" 25л
Очікувана вартість5 856,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУрни бетонні вуличні
Оголошено26 серп. 13:45
Прийом пропозицій26 серп. 13:45 – 3 вер. 12:00Очікувана вартість170 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-000249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилавка паркова
Ім'я:Мочернюк Іван ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380355435248 Факс:+380355435147ЄДРПОУ:41861965Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміття
Очікувана вартість8 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожнє обладнання (заготовки табличок до дорожніх знаків)
Оголошено21 серп. 17:01
Прийом пропозицій21 серп. 17:01 – 29 серп. 18:00Очікувана вартість175 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-010788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак для збору відходів
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВіха дорожня направляюча
Очікувана вартість51 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрна вулична для сміття С7-25 25 л чорний (код ДК 021:2015 –34920000-2 - Дорожнє обладнання)
Очікувана вартість3 966,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби колективного захисту (дорожнє обладнання)
Очікувана вартість25 634,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro