Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928310-4»
-
ID: UA-2026-07-30-007020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожнє огородження (оцинковані секції 1960мм х 1500мм) та Дорожнє огородження металеве бар’єрного типу (колесовідбійний брус) (ДК 021:2015:34920000-2-Дорожнє обладнання)
Оголошено30 лип. 14:46
Прийом пропозицій30 лип. 14:46 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість340 903,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-004769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисна огорожа
Очікувана вартість20 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-010941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожні бар'єрні огорожі односторонні (відбійники), код за ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожне обладнання
Оголошено10 черв. 15:41
Прийом пропозицій10 черв. 15:41 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість829 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-001498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгороджувальна конструкція металокаркас з профільної труби 80х80 мм,заповнення грати металеві з арматури 16 мм,з хвірткою та дахом, накритим профільним металевим листом, розмір 2,5х3,2х2 м (площа 8 м.кв.)
Очікувана вартість97 031,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-010399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОгорожі металеві
Оголошено22 трав. 15:28
Прийом пропозицій28 трав. 00:00 – 3 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість450 633,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-05-001311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34920000-2 - Дорожнє обладнання (Дорожнє обладнання)
Ім'я:Деркач Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380630370323, 380445294030 ЄДРПОУ:31868786Оголошено5 січ. 10:41
Прийом пропозицій5 січ. 10:41 – 13 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 580,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-24-015610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахистні огорожі
Очікувана вартість189 806,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-22-009410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні огорожі
Очікувана вартість189 806,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-18-001103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидекоративний паркан
Очікувана вартість2 345,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-19-004582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні огорожі
Ім'я:Станіслав Олександрович КарташовE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість7 297,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-12-005784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизахисні огорожі
Очікувана вартість26 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-02-000584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні огорожі
Ім'я:Станіслав Олександрович КарташовE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість99 895,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-05-002070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожнє обладнання
Ім'я:Боброва Ганна ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 30512583360 Веб сайт: ЄДРПОУ:30083966Очікувана вартість24 146,81 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-01-009070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСекційна огорожа 3D
Ім'я:Дубіцький Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380332777916 ЄДРПОУ:04051327Оголошено1 серп. 2024 16:50
Прийом пропозицій1 серп. 2024 16:50 – 16 серп. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-31-004321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГабіони захисні (код ДК 021:2015: 34920000-2– Дорожнє обладнання)
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено31 лип. 2024 13:03
Прийом пропозицій31 лип. 2024 13:03 – 9 серп. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 015 036,88 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-06-28-005352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСекційна огорожа 3D
Оголошено28 черв. 2024 13:58
Прийом пропозицій28 черв. 2024 13:58 – 7 лип. 2024 14:00Очікувана вартість1 600 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-03-20-000513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні огорожі
Очікувана вартість189 806,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-07-001249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні огорожі
Очікувана вартість12 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-05-008564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисні огорожі
Очікувана вартість24 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-24-006895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСекція огорожі
Очікувана вартість6 938,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro