Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928120-5»
-
ID: UA-2026-08-17-000691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок водоналивний, тумба дорожня, конус дорожній гнучкий, віха дорожня направляюча, стійка оцинкована (ДК 021:2015 код 34920000-2 Дорожнє обладнання)
Оголошено17 серп. 09:27
Прийом пропозицій17 серп. 09:27 – 25 серп. 09:31Очікувана вартість974 182,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-010783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34920000-2 - Дорожнє обладнання
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено3 серп. 17:01
Прийом пропозицій3 серп. 17:01 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість164 773,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-010616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожнє обладнання
Оголошено28 лип. 16:21
Прийом пропозицій28 лип. 16:21 – 19 серп. 08:00Очікувана вартість606 450,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-001807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБар’єри, дорожнє огородження, урна для сміття та інше
Оголошено16 лип. 10:26
Прийом пропозицій16 лип. 10:26 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість7 346 931,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-005040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямидорожня бар’єрна огорожа (Код за ДК 021:2015- 34920000-2 Дорожнє обладнання)
Оголошено2 лип. 13:10
Прийом пропозицій2 лип. 13:10 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість976 504,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-004855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34920000-2 - Дорожнє обладнання
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено17 черв. 11:47
Прийом пропозицій17 черв. 11:47 – 25 черв. 10:00Очікувана вартість258 514,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-24-007948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожні бар’єри, опори
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено24 квіт. 14:03
Прийом пропозицій24 квіт. 14:03 – 2 трав. 10:00Очікувана вартість328 026,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-10-007904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини бар’єрів та огорожі
Оголошено10 бер. 13:38
Прийом пропозицій10 бер. 13:38 – 18 бер. 16:00Очікувана вартість354 451,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-02-014075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБар’єри, дорожнє огородження та інше
Оголошено2 груд. 2025 15:19
Прийом пропозицій2 груд. 2025 15:19 – 10 груд. 2025 10:00Очікувана вартість1 403 703,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-11-06-014514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожнє обладнання згідно коду ДК 021:2015: 34920000-2 - Дорожнє обладнання
Очікувана вартість98 874,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-27-015332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБар’єри, дорожнє огородження, урна для сміття та інше
Оголошено27 жовт. 2025 17:53
Прийом пропозицій27 жовт. 2025 17:53 – 10 лист. 2025 10:00Очікувана вартість1 410 463,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-15-007636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиколесовідбійна стрічка з комплектуючими (Код за ДК 021:2015- 34920000-2 Дорожнє обладнання)
Оголошено15 жовт. 2025 13:20
Прийом пропозицій15 жовт. 2025 13:20 – 25 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 184 117,44 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-09-002811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34920000-2 - Дорожнє обладнання (Дорожнє огородження)
Ім'я:Деркач Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380630370323, 380445294030 ЄДРПОУ:31868786Оголошено9 вер. 2025 10:38
Прийом пропозицій9 вер. 2025 10:38 – 17 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість244 012,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-29-007936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтовпчики під бетонування, відповідний код 34928120-5.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Очікувана вартість3 168,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-27-005247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямибар’єр дорожній огороджувальний, підставка для бар’єру, блок водоналивний (Код за ДК 021:2015- 34920000-2 Дорожнє обладнання)
Оголошено27 серп. 2025 12:25
Прийом пропозицій27 серп. 2025 12:25 – 4 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 456 251,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-11-001536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиколесовідбійна стрічка зі стійками та комплектуючими (Код за ДК 021:2015 - 34920000-2 – Дорожнє обладнання)
Оголошено11 серп. 2025 10:15
Прийом пропозицій11 серп. 2025 10:15 – 19 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 375 389,07 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-06-009001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБар’єри, дорожнє огородження, урна для сміття та інше
Оголошено6 серп. 2025 15:31
Прийом пропозицій6 серп. 2025 15:31 – 19 серп. 2025 10:00Очікувана вартість3 300 420,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-15-004100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиколесовідбійна стрічка зі стійками та комплектуючими (Код за ДК 021:2015- 34920000-2 Дорожнє обладнання)
Оголошено15 лип. 2025 12:01
Прийом пропозицій15 лип. 2025 12:01 – 23 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 511 473,76 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-02-05-015871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожнє обладнання
Оголошено5 лют. 2025 16:46
Прийом пропозицій5 лют. 2025 16:46 – 14 лют. 2025 08:00Очікувана вартість539 899,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-05-011697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 34920000-2 - ДОРОЖНЄ ОБЛАДНАННЯ (БАР'ЄР ОГОРОДЖУВАЛЬНИЙ, ПІДСТАВКА)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено5 лист. 2024 15:34
Прийом пропозицій5 лист. 2024 15:34 – 13 лист. 2024 08:30Очікувана вартість2 010 000,00 грн
з ПДВЗавершена