Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34927100-2»

  • ID: UA-2026-08-28-007594-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожня сіль із протизлежувальною домішкою (код за ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожне обладнання)

    Ім'я:
    Сущенко Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:52

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:52 – 5 вер. 14:38
    Очікувана вартість

    10 020 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сіль технічна

    Ім'я:
    Ткачук Мирослава Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363664873 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:16

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:16 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    480 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 22 г. 17 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005878-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сіль технічна

    Ім'я:
    Козак Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507710671 ЄДРПОУ:
    01487866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 968,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-011724-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 34920000-2– Дорожнє обладнання (дорожня сіль).

    Ім'я:
    Юрій Давиденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459761564 ЄДРПОУ:
    39618372
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 19:21

    Прийом пропозицій
    14 серп. 19:21 – 22 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    1 950 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-11-006046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    сіль від ожеледиці

    Ім'я:
    Андрущенко Людмила Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380958125868 ЄДРПОУ:
    22059117
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    625,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-006240-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожня сіль із протизлежувальною домішкою (код за ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожне обладнання)

    Ім'я:
    Сущенко Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 14:31

    Прийом пропозицій
    10 серп. 14:31 – 18 серп. 14:12
    Очікувана вартість

    13 148 333,35 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-28-006707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:34927100-2 Дорожня сіль (Сіль для посипання доріжок 1кг)

    Ім'я:
    Юлія Йова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974915424 ЄДРПОУ:
    02147902
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-006108-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожня сіль із протизлежувальною домішкою (код за ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожне обладнання)

    Ім'я:
    Сущенко Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 13:33

    Прийом пропозицій
    28 лип. 13:33 – 5 серп. 13:36
    Очікувана вартість

    13 148 333,35 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-23-008337-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сіль технічна

    Ім'я:
    Кірпічова Галина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442399372 ЄДРПОУ:
    25836018
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-002035-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Cіль технічна

    Ім'я:
    Панчук Людмила Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965015370 ЄДРПОУ:
    04402824
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-009088-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожня сіль із протизлежувальною домішкою (код за ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожне обладнання)

    Ім'я:
    Сущенко Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 15:46

    Прийом пропозицій
    17 лип. 15:46 – 26 лип. 15:44
    Очікувана вартість

    13 148 333,35 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-17-007777-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дорожня сіль

    Ім'я:
    Деркач Олександр Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380630370323,380445294030 ЄДРПОУ:
    31868786
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 485 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-16-011355-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 34927100-2 Дорожня сіль (сіль)

    Ім'я:
    Альона Ганжа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969612180 ЄДРПОУ:
    02147902
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-008946-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    34920000-2 Дорожнє обладнання (34927100-2 Дорожня сіль)

    Ім'я:
    Козляєва Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 ЄДРПОУ:
    37485417
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    555,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-000286-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 34920000-2 - Дорожнє обладнання (Дорожня сіль)

    Ім'я:
    Деркач Олександр Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380630370323, 380445294030 ЄДРПОУ:
    31868786
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 08:33

    Прийом пропозицій
    9 черв. 08:33 – 19 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    22 488 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-20-007209-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожня сіль із протизлежувальною домішкою (код за ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожне обладнання)

    Ім'я:
    Сущенко Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 13:31

    Прийом пропозицій
    20 трав. 13:31 – 30 трав. 13:28
    Очікувана вартість

    16 380 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-24-015506-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сіль технічна

    Ім'я:
    Горбаченко Марина Русланівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976456208 ЄДРПОУ:
    33245581
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-03-014933-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дорожнє обладнання

    Ім'я:
    Чешковський Ярослав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936999274 ЄДРПОУ:
    34788426
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 786,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-25-009032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дорожнє обладнання, 34920000-2 (Дорожня (технічна) сіль)

    Ім'я:
    Хомич Анна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672103913 ЄДРПОУ:
    05500871
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-24-010733-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сіль дорожня

    Ім'я:
    Козовіта Мирослава Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967851960 ЄДРПОУ:
    13814891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 011,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 35 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro