Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34921100-0»
-
ID: UA-2026-08-31-005766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізована комунальна техніка - причіпна підмітально-прибиральна машина BRODDSON SCANDIA (або еквівалент)
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено31 серп. 13:52
Прийом пропозицій31 серп. 13:52 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-25-011019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідмітально-прибиральні машини
Очікувана вартість6 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідмітальна машина Texas Smart Sweep 800 або еквівалент
Ім'я:Деде Дмитро БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487407262 Факс:+380487407262ЄДРПОУ:35302819Оголошено21 серп. 10:39
Прийом пропозицій21 серп. 10:39 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість750 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-011677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідмітальна машина Texas Smart Sweep 800, або еквівалент
Ім'я:Кочкіна Лариса ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487057423 Факс:+380487057423ЄДРПОУ:35303262Оголошено19 серп. 16:28
Прийом пропозицій19 серп. 16:28 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-001944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСміттєзбирач
Ім'я:Ільченко Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Очікувана вартість41 699,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідмітальна машина КМ 40/20 С 2SB
Ім'я:Ільченко Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Очікувана вартість35 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-004750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричіпна конвеєрна підмітальна машина
Оголошено22 трав. 11:41
Прийом пропозицій22 трав. 11:41 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 346 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-007914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиповітродувка бензинова vitals lp 2572d, повітродувка бензинова STIHL BG 50
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-011255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідмітально-прибиральна машина
Ім'я:Мишкун Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380636792557 ЄДРПОУ:25690170Очікувана вартість12 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-001564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідмітальна машина MAST Gartentechnik MT-KM1000 (комплект 3 в 1). Код ДК 021:2015: 34921100-0 — Підмітально- прибиральні машини.
Ім'я:Олександр КузьмичE-mail: [email protected] Телефон: +380955168610, +380684306165 ЄДРПОУ:04386462Очікувана вартість70 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-011420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричіпна конвеєрна підмітальна машина
Оголошено31 бер. 17:39
Прийом пропозицій31 бер. 17:39 – 8 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 333 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-003835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідмітальна машина S4 Twin
Очікувана вартість6 299,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-005473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПричіпна конвеєрна підмітальна машина
Оголошено10 бер. 11:49
Прийом пропозицій10 бер. 11:49 – 18 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 308 200,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-02-25-000586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 34920000-2 Дорожнє обладнання (Запасні частини до дорожньо підмітальної машини Erdemli)
Ім'я:Деркач Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380630370323, 380445294030 ЄДРПОУ:31868786Оголошено25 лют. 09:04
Прийом пропозицій25 лют. 09:04 – 5 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість108 066,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-14-011356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСамохідні бензинові підмітальні машини GTM SW600 (SW600) за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Ім'я:Світлана СтепановаE-mail: [email protected] Телефон: +380322586783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108833Очікувана вартість61 078,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-14-005322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -34920000-2 Дорожнє обладнання (Підмітально прибиральна машина)
Очікувана вартість41 997,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-07-006263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензинова підмітальна машина зі щіткою HECHT8101
Очікувана вартість55 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-014845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідмітальна машина зі щіткою
Очікувана вартість109 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-08-005767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект підмітальної машини HECHT 8101 BS SET
Очікувана вартість83 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-22-002660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідмітальна машина ручна робоча ширина 98см/3920м2/год.
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro