Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34921000-9»

  • ID: UA-2026-08-31-005766-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізована комунальна техніка - причіпна підмітально-прибиральна машина BRODDSON SCANDIA (або еквівалент)

    Ім'я:
    Кітнік Олександр Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:
    +380382641851
    Веб сайт:
    http://www.kpbred.com.ua
    ЄДРПОУ:
    03335445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:52

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:52 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    6 213 044,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 25 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукав нап-всмок ПВХ 102мм

    Ім'я:
    Приходько Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380957697917 ЄДРПОУ:
    34978610
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 040,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-011019-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підмітально-прибиральні машини

    Ім'я:
    Слуговина Ольга Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459429599 ЄДРПОУ:
    41837822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 999,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Щітка дискова ЩД-230/650 (метал); Щітка дискова ЩД-230/650(поліпропілен)

    Ім'я:
    Шваб Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380965970634 ЄДРПОУ:
    40569774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 472,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-002620-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підмітальна машина Texas Smart Sweep 800 або еквівалент

    Ім'я:
    Деде Дмитро Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487407262 Факс:
    +380487407262
    ЄДРПОУ:
    35302819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 10:39

    Прийом пропозицій
    21 серп. 10:39 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    750 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-011818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Диски 120*550 поліпропіленові; Диски щіточні металеві 120*550

    Ім'я:
    Шваб Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380965970634 ЄДРПОУ:
    40569774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 264,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-011677-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підмітальна машина Texas Smart Sweep 800, або еквівалент

    Ім'я:
    Кочкіна Лариса Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487057423 Факс:
    +380487057423
    ЄДРПОУ:
    35303262
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:28

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:28 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    500 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-000951-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Диски щіточні поліпропіленові, диски щіточні металеві, щітки циліндричні (роллерні) поліпропіленові, щітки ротаційні, щітки лоткові, стрічка сталева до дорожньої підмітально-прибиральної техніки (ДК 021:2015 код 34920000-2 Дорожнє обладнання)

    Ім'я:
    Залізнюк Леся Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 09:37

    Прийом пропозицій
    12 серп. 09:37 – 20 серп. 09:36
    Очікувана вартість

    1 667 775,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-003994-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Диски щіточні поліпропіленові, диски щіточні металеві, щітки циліндричні (роллерні) поліпропіленові, щітки ротаційні, щітки лоткові, стрічка сталева до дорожньої підмітально-прибиральної техніки (ДК 021:2015 код 34920000-2 Дорожнє обладнання)

    Ім'я:
    Залізнюк Леся Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 12:24

    Прийом пропозицій
    31 лип. 12:24 – 8 серп. 12:23
    Очікувана вартість

    1 667 775,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-28-001944-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сміттєзбирач

    Ім'я:
    Ільченко Діана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 Веб сайт:
    http://www.btsau.net.ua
    ЄДРПОУ:
    00493712
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 699,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-001509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підмітальна машина КМ 40/20 С 2SB

    Ім'я:
    Ільченко Діана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 Веб сайт:
    http://www.btsau.net.ua
    ЄДРПОУ:
    00493712
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 999,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-000484-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сегменти щіток дорожніх

    Ім'я:
    Морозова Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994080148 Веб сайт:
    https://www.izmport.com.ua
    ЄДРПОУ:
    01125815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 08:59

    Прийом пропозицій
    28 лип. 08:59 – 6 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    85 650,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-01-005224-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання піскорозкидальне МДКЗ-31 (або еквівалент) в кузов самоскида МАЗ-6501Е9-520-021

    Ім'я:
    Васильєва Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536161132 Факс:
    +380536161132
    ЄДРПОУ:
    24388925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 14:01

    Прийом пропозицій
    1 лип. 14:01 – 9 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    823 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-01-000628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    конус дорожній H=600мм, згідно коду ДК 021:2015 - 34920000-9 Дорожнє обладнання 34921000-9 Дорожньо-експлуатаційне обладнання

    Ім'я:
    Чугунов Руслан Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984807934 ЄДРПОУ:
    35479108
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 447,52 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-26-002702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щітки на вакуумну дорожньо-підмітальну машину ERDEMLI (ДК 021:2015 код 34920000-2 Дорожнє обладнання)

    Ім'я:
    Залізнюк Леся Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 10:49

    Прийом пропозицій
    26 черв. 10:49 – 4 лип. 10:47
    Очікувана вартість

    139 152,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-012509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 34920000-2 Дорожнє обладнання (тепловий спис)

    Ім'я:
    Тетяна КИРИЧЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972414319 ЄДРПОУ:
    26015743
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 17:13

    Прийом пропозицій
    25 черв. 17:13 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    163 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-003573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 34920000-2 Дорожнє обладнання (заливальник швів причіпний)

    Ім'я:
    Тетяна КИРИЧЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972414319 ЄДРПОУ:
    26015743
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 11:05

    Прийом пропозицій
    25 черв. 11:05 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 886 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-000240-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукав URANO PU 102

    Ім'я:
    Коваленко Олена Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669479030 ЄДРПОУ:
    34978610
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 408,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-011911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 34920000-2 Дорожнє обладнання (Диски щіточні для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Гавриленкова Галина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380374136148 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-007235-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щітка лоткова 445х105 мм (код ДК 021:2015 34920000-2 – Дорожнє обладнання)

    Ім'я:
    Віта Криштоф
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680384400 Веб сайт:
    http://cheluash.chmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    05445296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 черв. 14:07

    Прийом пропозицій
    15 черв. 14:07 – 23 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    36 927,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 18 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro