Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34911100-7»
-
ID: UA-2026-09-01-000183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-759_34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Тачки господарські)
Оголошено1 вер. 08:27
Прийом пропозицій1 вер. 08:27 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 34910000-9 - Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (34911100-7 - Ручні візки Візок для прибирання)
Оголошено28 серп. 11:49
Прийом пропозицій28 серп. 11:49 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-003192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізок вантажний з платформою HM-TC400 BRILLIS, візок сервірувальний HENDI 810101 3 полиці 830x510 мм
Очікувана вартість76 155,63 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини(Візок для прибирання з комплектуючими)
Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 34911100-7 - Ручні візки
Очікувана вартість11 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізок платформений
Очікувана вартість13 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізки в їдальню
Очікувана вартість31 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТачка будівельна двохколісна GERRARD 320кг
Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:34910000-9 - Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Візок для перевезення бочки)
Очікувана вартість26 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізок для транспортування їжі ТПП
Очікувана вартість51 206,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Візок ручний та тачки будівельні (Південне ТУОМ)
Оголошено13 серп. 15:57
Прийом пропозицій13 серп. 15:57 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-002757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 34910000-9 по ДК 021:2015 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Тачки). РПЗ - 9.314.
Оголошено12 серп. 10:53
Прийом пропозицій12 серп. 10:53 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість8 143,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-009724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТачка
Очікувана вартість16 402,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТачка господарська
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізок для прибирання KA401FB
Очікувана вартість45 046,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом за ДК 021:2015 34910000-9 - Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини
Очікувана вартість1 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 34911100-7 — Ручні візки (візок гідравлічний вилковий 3.0т 1150х540 POLTEK)
Очікувана вартість16 176,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТачка будівельна (код за ДК 021-2015 (CPV) 34910000-9 - Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини)
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТачка садова двохколісна (код 34920000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість3 570,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-002941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізок платформений
Очікувана вартість13 512,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro