Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34900000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-001644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДекоративні опори освітлення (для благоустрою населених пунктів)
Ім'я:Ірина Григорівна НезгодаE-mail: [email protected] Телефон: +380984278986 Веб сайт: ЄДРПОУ:39754779Оголошено1 вер. 10:35
Прийом пропозицій1 вер. 10:35 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-759_34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Тачки господарські)
Оголошено1 вер. 08:27
Прийом пропозицій1 вер. 08:27 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування
Ім'я:Волохонський Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380443614278 ЄДРПОУ:35210739Оголошено31 серп. 19:36
Прийом пропозицій31 серп. 19:36 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУрни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»
Оголошено31 серп. 18:29
Прийом пропозицій31 серп. 18:29 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУрни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1
Оголошено31 серп. 17:46
Прийом пропозицій31 серп. 17:46 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 807 888,33 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів5 дн. 12 г. 47 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-010404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнак дорожній зі стійкою та кріпленням. Код ДК 021:2015:34990000-3 – Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Оголошено31 серп. 16:38
Прийом пропозицій31 серп. 16:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект світлових пішохідних стовпчиків для нерегульованих пішохідних переходів, код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (34928472-7 Стовпи-вказівники)
Оголошено31 серп. 15:06
Прийом пропозицій31 серп. 15:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Візок ручний двоколісний вантажний
Ім'я:Свірський Євген ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380442383348 ЄДРПОУ:00100227Оголошено31 серп. 14:24
Прийом пропозицій31 серп. 14:24 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-005766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізована комунальна техніка - причіпна підмітально-прибиральна машина BRODDSON SCANDIA (або еквівалент)
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено31 серп. 13:52
Прийом пропозицій31 серп. 13:52 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-004223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Дорожня та прибиральна техніка»:( Розкидач піску причіпний ДК 021:2015: 34920000-2, 2 - Машина для прибирання або аналог ДК 021:2015: 34130000-7, - Причіпна вакуумна підмітально-прибиральна машина ДК 021:2015: 34920000-2)
Оголошено31 серп. 12:22
Прийом пропозицій31 серп. 12:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання спеціалізованої техніки для комунальних підприємств: Самохідна машина для нанесення дорожньої розмітки Profinstrument PRO-600HST (або еквівалент) ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Ім'я:Оксана КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380967588268 Веб сайт:https://varashmtg.gov.ua/index.php/finansy/publichni-zakupivli?view=article&id=457:zakupivli-kp-blahoustrii&catid=149ЄДРПОУ:40800812Оголошено31 серп. 11:22
Прийом пропозицій31 серп. 11:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки, інформаційні таблички, наклейки, плакати, покажчики, таблички, стрічка сигнально-огороджувальна
Оголошено31 серп. 10:29
Прийом пропозицій31 серп. 10:29 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-29-000548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляУпор пластиковий противідкатний
Оголошено29 серп. 16:12
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТримальні конструкції (Рихтувальний стенд платформний з 2 баштами DL-A1 та додатковим рихтувальним обладнанням)
Ім'я:Шинкарук Яна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380966776264 Факс:+380362253245ЄДРПОУ:34781331Оголошено29 серп. 14:14
Прийом пропозицій4 вер. 08:00 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-011557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМікропроцесорна система автоматичної локомотивної сигналізації для електровозів серїї ВЛ80в/і, ВЛ11, ВЛ11м
Оголошено28 серп. 19:28
Прийом пропозицій3 вер. 15:00 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератор сигналів
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено28 серп. 17:26
Прийом пропозицій28 серп. 17:26 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-008735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСекції огорожі та супутні товари
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-008622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожні контролери
Оголошено28 серп. 15:09
Прийом пропозицій28 серп. 15:09 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектувальні вироби для ремонту невиробничого обладнання: дорожні контролери
Оголошено28 серп. 14:58
Прийом пропозицій28 серп. 14:58 – 5 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-007594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожня сіль із протизлежувальною домішкою (код за ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожне обладнання)
Оголошено28 серп. 14:52
Прийом пропозицій28 серп. 14:52 – 5 вер. 14:38