Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34741000-3»
-
ID: UA-2026-08-26-001482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34740000-6: Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі (СКК з цифровою відеосистемою «Hornet Vision» з трансивером 360° та аналоговою відеосистемою G1 або еквівалент)
Оголошено26 серп. 09:59
Прийом пропозицій26 серп. 09:59 – 3 вер. 09:57 -
ID: UA-2026-08-31-003765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини ЛА та супутні деталі (34740000-6 - Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі для безпілотних авіаційних комплексів
Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПульт керування DJI RC Pro Remote Controller (CP.MA.00000406.02) (34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля наземної пускової станції «Катапульта» зі складу безпілотного авіаційного комплексу «Бекфаєр»
Очікувана вартість140 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпульт керування RadioMaster TX16S Mark II (ExpressLRS)
Оголошено19 серп. 19:10
Прийом пропозицій25 серп. 10:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 750,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-013041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляFPV окуляри Skyzone SKY04X PRO
Оголошено19 серп. 18:00
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість87 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-012900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляFPV монітор Skyzone M5 з DVR 5.8 GHz 48 CH
Оголошено19 серп. 17:40
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 454,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-012724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОбладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі
Оголошено19 серп. 17:22
Прийом пропозицій26 серп. 15:00 – 31 серп. 16:00Очікувана вартість172 310,60 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-004935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПульт керування для квадрокоптера RadioMaster TX16S MK3 ELRS Black з акумулятором
Очікувана вартість151 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовітряний модуль AU02 (або еквівалент)
Оголошено14 серп. 11:16
Прийом пропозицій14 серп. 11:16 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість170 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-011268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапчастини ЛА та супутні деталі (34740000-6 - Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі)
Оголошено13 серп. 16:24
Прийом пропозицій19 серп. 17:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість521 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-002101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобладнання для повітряних літальних апаратів
Очікувана вартість29 195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодуль навігаційний UNA-3CSFE+(G7.3) (спецпризначення)
Оголошено7 серп. 15:57
Прийом пропозицій13 серп. 00:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість250 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-010503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПульт керування DJI RC Pro Remote Controller (CP.MA.00000406.02) (34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі)
Оголошено6 серп. 16:33
Прийом пропозицій12 серп. 17:00 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-009472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект військово-технічного майна для утримання та ремонту БпЛА
Очікувана вартість49 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплектуючі для безпілотних авіаційних комплексів
Оголошено31 лип. 15:44
Прийом пропозицій6 серп. 00:00 – 10 серп. 10:00Очікувана вартість288 240,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-002945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляFPV Skyzone SKY04X Pro- окуляри для FPV з роздільною здатністю 1920*1080
Оголошено27 лип. 11:09
Прийом пропозицій31 лип. 00:00 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість29 588,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-011916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання та комплектуючі до безпілотних літальних апаратів
Ім'я:Маруня Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено23 лип. 17:54
Прийом пропозицій23 лип. 17:54 – 31 лип. 14:00Очікувана вартість134 825,99 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-001425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі приладдя до спеціалізованого автоматизованого робочого місця "ОБРІЙ-АНТИШАХІД"
Очікувана вартість114 091,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro