Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34731000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-004702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиносна антена AVENGER Avenge Angel Booster Big Hulk Plus 2.4G/5,2/5.8G
Очікувана вартість64 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти для складання дронів
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено27 серп. 19:41
Прийом пропозицій27 серп. 19:41 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-000020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект пропелерів (код ДК 021:2015 – 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів)
Очікувана вартість58 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану
Очікувана вартість334 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для безпілотних літальних апаратів
Очікувана вартість7 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану
Оголошено3 серп. 13:21
Прийом пропозицій3 серп. 13:21 – 11 серп. 13:00Очікувана вартість334 950,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-002481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпоненти для технічного обслуговування ПС А319
Оголошено30 лип. 10:56
Прийом пропозицій30 лип. 10:56 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість1 339 456,79 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпоненти для технічного обслуговування ПС А319
Оголошено28 лип. 16:59
Прийом пропозицій28 лип. 16:59 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість12 778 081,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПропелери на DJI Matrice 4 Series Standart Propellers B / A (або еквівалент)
Оголошено10 лип. 11:03
Прийом пропозицій10 лип. 11:03 – 18 лип. 15:00Очікувана вартість170 133,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-009576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс обладнання сільськогосподарського мультикоптера для забезпечення догляду за посівами сільськогосподарських культур
Оголошено6 лип. 16:44
Прийом пропозицій6 лип. 16:44 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість501 835,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-005178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПропелери Hobbywing XR-X8 3011 з адаптером (спецпризначення)
Оголошено12 черв. 11:54
Прийом пропозицій18 черв. 00:00 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість830 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-005840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплектуючі для DJI Matrice 30 Series
Оголошено11 черв. 12:26
Прийом пропозицій17 черв. 12:00 – 20 черв. 10:00Очікувана вартість24 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-004998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів, 34731000-0 Частини повітряних літальних апаратів, а саме: Спеціального призначення авіаційно-технічне майно.
Оголошено4 черв. 11:42
Прийом пропозицій4 черв. 11:42 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 406 303,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-010451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів, 34731000-0 Частини повітряних літальних апаратів, а саме: Спеціального призначення авіаційно-технічне майно.
Оголошено26 трав. 15:07
Прийом пропозицій26 трав. 15:07 – 3 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 431 070,92 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-21-007970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану
Оголошено21 трав. 14:11
Прийом пропозицій21 трав. 14:11 – 29 трав. 15:00Очікувана вартість334 950,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-006905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для безпілотних літальних апаратів
Очікувана вартість5 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-012929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпоненти для технічного обслуговування ПС А319
Очікувана вартість6 500,00 EUR
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-003192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-014314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПропелери Hobbywing XR-X8 3011 з адаптером (спецпризначення)
Оголошено28 квіт. 18:13
Прийом пропозицій2 трав. 00:00 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість199 487,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-011489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпоненти для технічного обслуговування ПС А319
Оголошено23 квіт. 15:28
Прийом пропозицій23 квіт. 15:28 – 1 трав. 10:00Очікувана вартість347 490,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась