Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34730000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-013278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямистартер – генератор (200А) (515-030) 704А46101018 для вертольотів типу AS 350В3
Оголошено4 вер. 17:49
Прийом пропозицій4 вер. 17:49 – 20 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-04-010191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГучномовці DJI AS1 Speaker (ДК 021:2015: 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів)
Оголошено4 вер. 15:01
Прийом пропозицій4 вер. 15:01 – 20 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-005706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 - 34730000-3 - (Гвинти парні для DJI Matrice 4E/T (1157F); Оригінальні пропелери, лопаті для DJI Mavic 3/3T/3E/3Pro)
Ім'я:Євдокимов Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380992080939 ЄДРПОУ:08335007Оголошено2 вер. 12:34
Прийом пропозицій8 вер. 12:39 – 11 вер. 12:39 -
ID: UA-2026-09-01-007999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлякомплектуючі для FPV, загальною кількістю – 740 штуки
Оголошено1 вер. 15:15
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРама квадрокоптера Mark4 15 дюймів v3 PRO 680 мм.(з чотирьма стрічками-липучками для кріплення АКБ)
Оголошено31 серп. 11:42
Прийом пропозицій31 серп. 11:42 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамера FPV Caddx Ratel Pro 1500TVL
Оголошено31 серп. 11:17
Прийом пропозицій31 серп. 11:17 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГучномовці DJI AS1 Speaker для Matrice 4
Оголошено30 серп. 15:08
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПропелери для квадрокоптерів DJI Matrice 4 Series Enterprise (4T)
Оголошено29 серп. 11:57
Прийом пропозицій4 вер. 11:54 – 9 вер. 11:54 -
ID: UA-2026-08-27-009603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПропелер Hobbywing 3011 з адаптером для XRotor X8 CCW для дронів Vampire
Оголошено27 серп. 15:31
Прийом пропозицій2 вер. 15:00 – 5 вер. 15:00 -
ID: UA-2022-02-21-011684-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:000000000000000000000000000000E-mail: 000000000000000000000000 Телефон: 0000000000 ЄДРПОУ:00000000Оголошено21 лют. 2022 15:25
Прийом пропозицій21 лют. 2022 15:25 – 25 бер. 2022 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиносна антена AVENGER Avenge Angel Booster Big Hulk Plus 2.4G/5,2/5.8G
Очікувана вартість64 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПропелери для квадрокоптера DJI Mavic 3
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОригінальні пропелери для DJI Matrice 4Т (пара), в кількості 189 штук, та Оригінальні пропелери для квадрокоптера 4T/4N Series 1158 СCW\CW (пара), в кількості 42 штуки, за кодом ДК 021:2015: 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів.
Очікувана вартість266 658,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПропелери DJI Matrice 4 (модель 1157F)
Очікувана вартість111 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумуляторна збірка Li-ion 14s 76 А/год, в кількості 10 (десять) штук, код ДК 021-2015: 34730000-3 «Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів» (1.64)
Очікувана вартість424 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми скидів «DS-3»
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПропелери для DJI Matrice 4T
Очікувана вартість3 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти для складання дронів
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено27 серп. 19:41
Прийом пропозицій27 серп. 19:41 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-27-004555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до безпілотних літальних апаратів
Оголошено27 серп. 12:00
Прийом пропозицій27 серп. 12:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість190 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-012345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34730000-3 - Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів (Комплектуючі до літальних апаратів)
Ім'я:Ватаманіца Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380680957681 ЄДРПОУ:37978278Оголошено26 серп. 16:48
Прийом пропозицій26 серп. 16:48 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВКваліфікація