Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34711000-4»
-
ID: UA-2026-08-28-010178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпілотний літальний апарат
Оголошено28 серп. 16:12
Прийом пропозицій28 серп. 16:12 – 5 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-27-010302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпілотний літальний апарат DJI Matrice 4Т або еквівалент згідно CPV за ДК 021:2015 код 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном.
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено27 серп. 15:55
Прийом пропозицій27 серп. 15:55 – 28 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-002195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (БпЛА «Sting» R2 з цифровою денною камерою або еквівалент, БпЛА «Sting» R3 з аналоговою денною камерою або еквівалент, БпЛА «Sting» R4 з цифровою тепловізійною камерою або еквівалент, БпЛА «Sting» R5 з аналоговою
тепловізійною камерою або еквівалент) Оголошено26 серп. 10:27
Прийом пропозицій26 серп. 10:27 – 3 вер. 10:27 -
ID: UA-2026-09-01-004981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвадрокоптер DJI Mavic 4 Pro Fly More Combo RC 2
Ім'я:Зінченко Анатолій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380632485233 ЄДРПОУ:04411183Очікувана вартість136 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Безпілотні авіаційні комплекси для ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість6 190 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБезпілотні літальні апарати
Очікувана вартість703 925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБезпілотний авіаційний комплекс БПАК «Бебрадрон» - 1 шт. та Ударний БпЛА «Бебрадрон» - 20 шт. за кодом ДК 021:2015: 34711200-6 «Безпілотні літальні апарати» або еквівалент. КПКВ 2101150, КЕКВ 2260, код видатків 302
Очікувана вартість1 352 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання: БЕЗПІЛОТНИЙ АВІАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС у кількості 1 (один) комплект;
Ім'я:Крівєнко Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380968735827 ЄДРПОУ:26632878Очікувана вартість8 280 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПропелери до БпЛА (34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном, за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено25 серп. 10:33
Прийом пропозицій29 серп. 12:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість254 700,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-008978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпілотні літальні апарати FPV 10 дюймів для потреб ЗСУ та інших військових формувань
Оголошено21 серп. 14:45
Прийом пропозицій21 серп. 14:45 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість27 994 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-010840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпілотний літальний апарат з цифровою тепловізійною камерою код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Оголошено20 серп. 15:51
Прийом пропозицій20 серп. 15:51 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 760 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-012065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБезпілотні літальні апарати
Очікувана вартість498 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБезпілотний літальний апарат «DARTS 2 12Sх4 Starlink», Безпілотний літальний апарат «DARTS 2 12Sх4 Термал Starlink»
Очікувана вартість7 150 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПропелери до БпЛА (34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном, за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено13 серп. 11:48
Прийом пропозицій19 серп. 13:00 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість434 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-004270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПропелери до БпЛА (34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном, за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено13 серп. 11:40
Прийом пропозицій19 серп. 13:00 – 24 серп. 07:00Очікувана вартість254 700,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-003959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПропелери до БпЛА (34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном, за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено13 серп. 11:29
Прийом пропозицій19 серп. 13:00 – 24 серп. 07:00Очікувана вартість424 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-012162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпілотний авіаційний комплекс
Оголошено11 серп. 17:14
Прийом пропозицій11 серп. 17:14 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість931 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-009095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБезпілотні літальні апарати
Оголошено11 серп. 15:08
Прийом пропозицій11 серп. 15:08 – 19 серп. 00:01Очікувана вартість703 925,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-011085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Безпілотний авіаційний комплекс «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ AIR Speed» або еквівалент, безпілотний літальний апарат «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ AIR SPEED» Модифікація 2 з тепловізійною (інфрачервоною) аналоговою камерою або еквівалент,
безпілотний літальний апарат «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ Bullet» Модифікація 3 з денною цифровою відеосистемою або еквівалент, безпілотний літальний апарат «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ Bullet» Модифікація 3 з денною цифровою відеосистемою або еквівалент) Оголошено10 серп. 17:17
Прийом пропозицій10 серп. 17:17 – 19 серп. 17:18Очікувана вартість999 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБПАК DJI MAVIC 3 T (THERMAL) ENTERPRISE
Оголошено7 серп. 18:28
Прийом пропозицій13 серп. 18:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 400 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась