Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34631400-3»
-
ID: UA-2026-09-02-013564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБандаж 93х554х716
Оголошено2 вер. 18:20
Прийом пропозицій2 вер. 18:20 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолісні осі та бандажі згідно коду ДК 021:2015:34630000-2 - Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
Оголошено1 вер. 15:46
Прийом пропозицій1 вер. 15:46 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-10-008540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 34630000-2: Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (Бандаж 93х554х716, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631400-3: Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складу)
Оголошено10 серп. 15:32
Прийом пропозицій10 серп. 15:32 – 18 серп. 01:00Очікувана вартість4 880 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-30-010208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВставки пантографа для трамваїв
Оголошено30 лип. 17:10
Прийом пропозицій30 лип. 17:10 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість750 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-002201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект виробів (маска) екстер’єру та інтер’єру для трамвайних пасажирських вагонів типу КТМ-5М3 (модель 71-605)
Оголошено30 лип. 10:45
Прийом пропозицій30 лип. 10:45 – 7 серп. 20:00Очікувана вартість1 340 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-001278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект виробів (маска) екстер’єру та інтер’єру для трамвайних пасажирських вагонів типу КТМ-5М3 (модель 71-605)
Оголошено20 лип. 10:06
Прийом пропозицій20 лип. 10:06 – 28 лип. 20:00Очікувана вартість1 340 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-008481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолісні бандажі GHH V60 , гумові кільця GHH V60 , колісні шпильки та гайки
Оголошено30 черв. 14:35
Прийом пропозицій30 черв. 14:35 – 9 лип. 12:00Очікувана вартість14 807 595,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-001103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛист УМ
Оголошено24 черв. 09:35
Прийом пропозицій24 черв. 09:35 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість27 242 670,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-008850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПантограф трамвайного вагона типу КТМ-5М3
Оголошено16 черв. 14:32
Прийом пропозицій16 черв. 14:32 – 29 черв. 20:00Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-009503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини колісних пар трамвайних вагонів
Оголошено15 черв. 15:18
Прийом пропозицій15 черв. 15:18 – 23 черв. 18:00Очікувана вартість490 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-006447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБалки до трамвайних вагонів типу КТМ-5М3
Оголошено15 черв. 13:35
Прийом пропозицій15 черв. 13:35 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 100 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-006877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу, обладнання для контролю залізничного руху (Амортизатор люлечної балки гідравлічний, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Барабан (кільце)
прискорювача ізоляційний Т-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Важіль дверний двоплечовий Т-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Вал соленоїда приводний, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Валик гальмівного механізму Т-3 (великий), відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Валик гальмівного механізму Т-3 (малий), відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого; Вилка гальмівної тяги Т-3 пряма, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Вісь одноступеневого редуктора колісної пари Т-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631400-3 Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складу; Вісь редуктора колісної пари вагона Т6А5, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631400-3 Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складу; Втулка цапфи конічна Т-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Гальмівний барабан Т-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Гальмівний механізм Т6А5 (гальмівний блок), відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Гальмівний механізм Т-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Демпферний опір Т-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Диск притискний, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Електромагнітний привід барабанно-колодкового гальма Т-3 (соленоїд, актуатор), відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Індуктивний шунт, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Колодка гальмівна Т3М, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Котушка рейкового гальма (МРТ), відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Котушка утримуюча соленоїда, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Кришка лабіринту, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Ліва частина редуктора Т-3 (з гіпоїдним зачепленням 1524 мм), відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Маточина колісної пари з гайкою, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Опір прискорювача (елемент) КА, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Опір прискорювача (елемент) КВ, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Палець прискорювача, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Перегородка мотороводної коробки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Права частина редуктора Т-3 (з гіпоїдним зачепленням 1524 мм), відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Редуктор прискорювача, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу; Стакан (втулка) гіпоїдного редуктора, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу) Оголошено4 черв. 13:07
Прийом пропозицій4 черв. 13:07 – 12 черв. 01:00Очікувана вартість11 646 334,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-007642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛист УМ
Оголошено3 черв. 13:58
Прийом пропозицій3 черв. 13:58 – 11 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 410 254,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-005114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (34631400-3 Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складу (Осі колісних пар трамвайного вагону типу М29)
Оголошено1 черв. 12:27
Прийом пропозицій1 черв. 12:27 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 100 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-007882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБандажі
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено11 трав. 14:07
Прийом пропозицій15 трав. 12:00 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 529 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-06-005820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВісь чистова бігункова електропоїзда EJ 675 Skoda
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено6 трав. 12:07
Прийом пропозицій12 трав. 13:00 – 18 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість184 900,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-05-007972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВінець шестерні, вал шестерні
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено5 трав. 13:46
Прийом пропозицій9 трав. 15:00 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 488 238,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-001997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 34630000-2: Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (Бандаж 93х554х716; відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631400-3: Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складу)
Оголошено4 трав. 10:26
Прийом пропозицій4 трав. 10:26 – 12 трав. 01:00Очікувана вартість4 915 920,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-011455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВісь чистова
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено24 квіт. 15:37
Прийом пропозицій30 квіт. 17:00 – 5 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 915 740,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-007634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБандажі
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено16 квіт. 13:58
Прийом пропозицій22 квіт. 15:00 – 27 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 529 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась