Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34630000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-013564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБандаж 93х554х716
Оголошено2 вер. 18:20
Прийом пропозицій2 вер. 18:20 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолісні осі та бандажі згідно коду ДК 021:2015:34630000-2 - Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
Оголошено1 вер. 15:46
Прийом пропозицій1 вер. 15:46 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКолодки гальмівні до вантажних вагонів 2ТР-11-01
Оголошено1 вер. 12:13
Прийом пропозицій5 вер. 15:00 – 12 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-002522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_307_ВО: Запасні частини до тепловозів серії ЧМЕ (Лот 1 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, Лот 2 - 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу;
обладнання для контролю залізничного руху) Оголошено1 вер. 11:05
Прийом пропозицій1 вер. 11:05 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОпора двигуна електровозу ЧС8
Оголошено31 серп. 21:41
Прийом пропозицій4 вер. 16:00 – 11 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-31-012449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10
Оголошено31 серп. 18:47
Прийом пропозицій31 серп. 18:47 – 9 вер. 18:36 -
ID: UA-2026-08-31-012317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини локомотивів чи рухомого складу
Оголошено31 серп. 18:35
Прийом пропозицій31 серп. 18:35 – 9 вер. 18:26 -
ID: UA-2026-08-31-012255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10
Оголошено31 серп. 18:22
Прийом пропозицій31 серп. 18:22 – 9 вер. 18:13 -
ID: UA-2026-08-31-012138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до електровозів серії ЧС
Оголошено31 серп. 18:08
Прийом пропозицій31 серп. 18:08 – 9 вер. 17:59 -
ID: UA-2026-08-31-010850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБандажі для трамваїв, код 34630000-2 за ДК 021:2015 «Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху»
Оголошено31 серп. 16:45
Прийом пропозицій31 серп. 16:45 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВал головний соленоїда
Оголошено31 серп. 13:22
Прийом пропозицій31 серп. 13:22 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-004005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_306_ВО: Колодка гальмівна секційна електровозів ЧС (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
Оголошено31 серп. 12:10
Прийом пропозицій31 серп. 12:10 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-30-000327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДатчик імпульсів ДК 021:2015 (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
Оголошено30 серп. 13:52
Прийом пропозицій30 серп. 13:52 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-006570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКільця поршневі тепловоза 2ТЕ116
Оголошено28 серп. 13:53
Прийом пропозицій3 вер. 17:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-000821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПланка фрикційна 6 мм візка вантажного вагону
Оголошено28 серп. 09:24
Прийом пропозицій28 серп. 09:24 – 5 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-013215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10
Оголошено27 серп. 21:52
Прийом пропозицій27 серп. 21:52 – 4 вер. 21:43 -
ID: UA-2026-08-27-012774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплектуючі для висувних сходинок рейкового автобусу 620М PESA
Оголошено27 серп. 19:32
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0356_ВО) Стеля тамбура вагону відкритого типу
Ім'я:Ковалішина Світлана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443097353 ЄДРПОУ:41022900Оголошено27 серп. 16:10
Прийом пропозицій27 серп. 16:10 – 7 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-010510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для ремонту рухомого складу (код ДК 021:2015 – 34630000-2 - Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
Ім'я:Чорнобай Андрій СтаніславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380632530399 Факс:+380563739218Веб сайт: ЄДРПОУ:32616520Оголошено27 серп. 16:05
Прийом пропозицій27 серп. 16:05 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-27-008566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСклоочисники до тепловозів (електро)
Оголошено27 серп. 14:57
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення