Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34522600-8»
-
ID: UA-2025-12-31-006796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБайдарка NELO К-1 за кодом 34520000-8 Човни національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-14-009001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧОВЕН СПОРТИВНИЙ КАНОЕ-ЧЕТВІРКА (Canoe sprint) Модель Plastex C4 UNI EXTREME (або еквівалент)
Оголошено14 жовт. 2025 14:11
Прийом пропозицій14 жовт. 2025 14:11 – 22 жовт. 2025 16:00Очікувана вартість533 940,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-28-003198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен академічний для прибережного веслування / пляжного спринту одиночка (C1х) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування академічного в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:34520000-8 – Човни)(наказ 5027)
Оголошено28 серп. 2025 11:22
Прийом пропозицій28 серп. 2025 11:22 – 5 вер. 2025 08:00Очікувана вартість560 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-11-011136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен «Дракон» 10- місний в комплекті для забезпечення підготовки національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях у 2025 році (ДК 021:2015:34520000-8 - Човни) (наказ 633)
Оголошено11 лют. 2025 15:07
Прийом пропозицій11 лют. 2025 15:07 – 21 лют. 2025 09:00Очікувана вартість2 250 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-23-002624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання човна
Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-09-008816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен академічний одиночка (1х) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування академічного у міжнародних змаганнях ДК 021:2015:34520000-8 - Човни (наказ № 4009)
Оголошено9 жовт. 2024 14:26
Прийом пропозицій9 жовт. 2024 14:26 – 18 жовт. 2024 10:00Очікувана вартість1 050 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-10-08-013358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен «Дракон» 10- місний в комплекті для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:34520000-8 - Човни) (наказ 5350)
Оголошено8 жовт. 2024 17:03
Прийом пропозицій8 жовт. 2024 17:03 – 23 жовт. 2024 09:00Очікувана вартість2 250 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-09-12-003453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧовен спортивний байдарка К1 Tedi
Очікувана вартість58 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-06-009503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен спортивний каное С1 Fighter 200 Rio 2016 L Plastex або еквівалент
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Оголошено6 серп. 2024 15:59
Прийом пропозицій6 серп. 2024 15:59 – 15 серп. 2024 09:00Очікувана вартість165 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-06-007149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен спортивний байдарка К4 5L Nelo або еквівалент
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Оголошено6 серп. 2024 14:29
Прийом пропозицій6 серп. 2024 14:29 – 15 серп. 2024 08:00Очікувана вартість465 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-06-28-008094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен академічний одиночка (1х) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування академічного у міжнародних змаганнях ДК 021:2015:34520000-8 - Човни (наказ № 4009)
Оголошено28 черв. 2024 21:04
Прийом пропозицій28 черв. 2024 21:04 – 14 серп. 2024 10:00Очікувана вартість1 050 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-06-10-006248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (наказ 3355)
Оголошено10 черв. 2024 12:59
Прийом пропозицій10 черв. 2024 12:59 – 18 черв. 2024 08:00Очікувана вартість235 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-05-30-007274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен академічний одиночка (1х), човен академічний двійка парна (2х) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування академічного в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) ДК 021:2015:34520000-8 - Човни (наказ № 3124)
Оголошено30 трав. 2024 14:52
Прийом пропозицій30 трав. 2024 14:52 – 7 черв. 2024 10:00Очікувана вартість2 980 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-05-01-008538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен академічний четвірка розпашна без стернового (4–), човен академічний двійка без стернового (2–) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування академічного в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) ДК
021:2015:34520000-8 - Човни (наказ 981 із змінами) Оголошено1 трав. 2024 15:02
Прийом пропозицій1 трав. 2024 15:02 – 9 трав. 2024 12:00Очікувана вартість2 972 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-04-23-010818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (наказ 1124)
Оголошено23 квіт. 2024 15:50
Прийом пропозицій23 квіт. 2024 15:50 – 3 трав. 2024 08:00Очікувана вартість3 688 150,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-04-12-005698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (наказ 1124)
Оголошено12 квіт. 2024 12:28
Прийом пропозицій12 квіт. 2024 12:28 – 20 квіт. 2024 08:00Очікувана вартість3 958 150,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-03-29-004016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (наказ 1124)
Оголошено29 бер. 2024 12:05
Прийом пропозицій29 бер. 2024 12:05 – 8 квіт. 2024 09:00Очікувана вартість3 306 802,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-03-21-003836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовни академічні одиночка (1Х) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування академічного в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) ДК 021:2015:34520000-8 - Човни (наказ 981)
Оголошено21 бер. 2024 11:14
Прийом пропозицій21 бер. 2024 11:14 – 1 квіт. 2024 14:00Очікувана вартість2 885 480,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-03-20-012060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовни академічні одиночка (1Х), човни академічні двійка парна (2Х), човни академічні четвірка парна (4Х) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування академічного в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) ДК
021:2015:34520000-8 - Човни (наказ 981) Оголошено20 бер. 2024 16:42
Прийом пропозицій20 бер. 2024 16:42 – 1 квіт. 2024 12:00Очікувана вартість7 729 720,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-03-11-011770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслувального слалому в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (наказ 661)
Оголошено11 бер. 2024 17:26
Прийом пропозицій11 бер. 2024 17:26 – 20 бер. 2024 09:00Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗавершена