Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34522450-1»
-
ID: UA-2026-08-06-000767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичовен надувний
Ім'я:Будзин Ірина СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322758213 Факс:+380322758213ЄДРПОУ:03348502Очікувана вартість99 787,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-007213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен супровідний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях(ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (3702)
Оголошено27 лип. 14:44
Прийом пропозицій27 лип. 14:44 – 10 серп. 10:00Очікувана вартість39 752,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-005149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадувний моторний човен довжиною 3.6 м
Оголошено27 лип. 12:57
Прийом пропозицій27 лип. 12:57 – 14 серп. 17:00Очікувана вартість69 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-15-003734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен супровідний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях(ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (3702)
Оголошено15 лип. 11:42
Прийом пропозицій15 лип. 11:42 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість39 752,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-003040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен супровідний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях(ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (3702)
Оголошено7 лип. 11:13
Прийом пропозицій7 лип. 11:13 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість39 752,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-013833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧовни ПВХ надувні
Оголошено30 черв. 17:05
Прийом пропозицій6 лип. 00:00 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 140 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-013159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧовен ПВХ надувний
Оголошено25 трав. 16:57
Прийом пропозицій29 трав. 00:00 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 140 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-15-013678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадувний човен
Очікувана вартість34 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-005962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадувний човен Kolibri KM-360 DXL, або еквівалент
Ім'я:Луньов Геннадій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380637455243 ЄДРПОУ:34997937Оголошено30 бер. 13:38
Прийом пропозицій30 бер. 13:38 – 7 квіт. 01:00Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-010416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧовен надувний Барк В-300D
Очікувана вартість13 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-19-023709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 34520000-8 Човни
Очікувана вартість39 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-21-012443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНадувний човен
Оголошено21 серп. 2025 18:00
Прийом пропозицій27 серп. 2025 10:00 – 5 вер. 2025 10:00Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-23-004075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧовен з двигуном. Код за ДК 021:2015: 34520000-8 Човни
Очікувана вартість77 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-09-001278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадувні човни
Очікувана вартість16 984,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-24-010639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинадувний човен
Очікувана вартість16 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-23-008009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧовен надувний "Колібрі" КМ-450 LSL, з фанерним пайолом, пакет "Базовий" (СК) 2 компл.
Очікувана вартість88 512,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-06-017597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУкомплектований ПВХ човен з бензиновим двигуном, причепом для транспортування та ехолотом (Діяльність 1) в рамках проєкту «Network for the Preservation of Sturgeon and for the Sustainability of the Black Sea Basin Ecosystem - SturNet» («Мережа для збереження осетрових і сталого розвитку екосистеми
Чорноморського басейну – SturNet») BSB00172), що фінансується Програмою Interreg NEXT Чорноморського басейну (далі-проєкт) Оголошено6 груд. 2024 19:52
Прийом пропозицій6 груд. 2024 19:52 – 15 груд. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість438 441,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-11-20-015101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧовен надувний «Колібрі» КМ-360D з фанерним пайолом, зелений
Очікувана вартість119 025,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-19-007716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧовен надувний Stk 380
Ім'я:Мусієнко Ілона СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463750465 Факс:+380463750465ЄДРПОУ:38303972Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-16-008083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧовни надувні Ладья ЛТ
Очікувана вартість47 555,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro