Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34522000-2»
-
ID: UA-2026-08-26-009413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслувального слалому у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (3714)
Оголошено26 серп. 15:06
Прийом пропозицій26 серп. 15:06 – 4 вер. 10:00Очікувана вартість258 362,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-000767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичовен надувний
Ім'я:Будзин Ірина СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322758213 Факс:+380322758213ЄДРПОУ:03348502Очікувана вартість99 787,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV) 34520000-8 Човни (веслувальна шлюпка «Ял-6» з автомобільним причепом для транспортування (або еквівалент))
Оголошено4 серп. 15:10
Прийом пропозицій4 серп. 15:10 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість706 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-007213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен супровідний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях(ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (3702)
Оголошено27 лип. 14:44
Прийом пропозицій27 лип. 14:44 – 10 серп. 10:00Очікувана вартість39 752,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-005149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадувний моторний човен довжиною 3.6 м
Оголошено27 лип. 12:57
Прийом пропозицій27 лип. 12:57 – 14 серп. 17:00Очікувана вартість69 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-15-003734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен супровідний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях(ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (3702)
Оголошено15 лип. 11:42
Прийом пропозицій15 лип. 11:42 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість39 752,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-009848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовни типу "аутригер" для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (3702)
Оголошено10 лип. 16:00
Прийом пропозицій10 лип. 16:00 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість500 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-003040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧовен супровідний для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях(ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (3702)
Оголошено7 лип. 11:13
Прийом пропозицій7 лип. 11:13 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість39 752,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-013833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧовни ПВХ надувні
Оголошено30 черв. 17:05
Прийом пропозицій6 лип. 00:00 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 140 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-013159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧовен ПВХ надувний
Оголошено25 трав. 16:57
Прийом пропозицій29 трав. 00:00 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 140 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-30-007661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні човни для паравеслування академічного (код ДК 021:2015 – 34520000-8 "Човни")
Оголошено30 квіт. 14:49
Прийом пропозицій30 квіт. 14:49 – 8 трав. 17:00Очікувана вартість3 823 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-15-013678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадувний човен
Очікувана вартість34 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-005962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНадувний човен Kolibri KM-360 DXL, або еквівалент
Ім'я:Луньов Геннадій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380637455243 ЄДРПОУ:34997937Оголошено30 бер. 13:38
Прийом пропозицій30 бер. 13:38 – 7 квіт. 01:00Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-010416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧовен надувний Барк В-300D
Очікувана вартість13 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-31-006796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБайдарка NELO К-1 за кодом 34520000-8 Човни національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-26-012241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичовен каное С1
Очікувана вартість99 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-19-023709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 34520000-8 Човни
Очікувана вартість39 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-018860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаное
Ім'я:Боднарчук Марія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322337044 Факс:+380322337044ЄДРПОУ:02928226Оголошено8 груд. 2025 17:05
Прийом пропозицій8 груд. 2025 17:05 – 16 груд. 2025 01:00Очікувана вартість225 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-08-007450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34520000-8 Човни
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-017647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаное класу С2 для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:34520000-8: Човни) (наказ 7385)
Оголошено4 груд. 2025 16:04
Прийом пропозицій4 груд. 2025 16:04 – 14 груд. 2025 10:00Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗавершена