Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34510000-5»
-
ID: UA-2026-08-27-011198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБонові загородження (плавучі бар’єри безпеки)
Ім'я:Стрюков Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380486875043 ЄДРПОУ:38728418Оголошено27 серп. 16:27
Прийом пропозицій27 серп. 16:27 – 11 вер. 23:59 -
ID: UA-2026-07-31-006382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗемлесосний (самовідвізний) трюмний земснаряд з грунтоприймачем, що волочиться
Оголошено31 лип. 14:42
Прийом пропозицій31 лип. 14:42 – 28 серп. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-006062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВодно-болотні системи для перехоплення та затримання біогенів та забруднювальних речовин із поверхневих стічних вод на ставі «Поділля» у м. Вінниця в межах проєкту «FRVR: From the Rock to the Vyshnia River», що фінансується Європейським Союзом в рамках міжнародного проєкту «DALIA – Danube Region
Water Lighthouse Innovation Action» (Грантова угода № 101094070-DALIA) Оголошено27 серп. 13:18
Прийом пропозицій27 серп. 13:18 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 561 667,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-000500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБонові загородження
Оголошено24 серп. 09:13
Прийом пропозицій24 серп. 09:13 – 1 вер. 15:00Очікувана вартість800 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКатамаран С-4 (Слалом) в рамках реалізації проєкту «Підтримка спроможності до реагування у випадку природних та техногенних катастроф» (акронім «Be preventive», ідентифікаційний код ROUA00432
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСудна (Сорбуючі бони для збору нафти та нафтопродуктів (125х3000мм))
Очікувана вартість68 595,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодуль пластиковий (понтон) у комплекті – 100 шт. код ДК 021:2015 – 34510000-5 Судна
Оголошено8 серп. 19:14
Прийом пропозицій13 серп. 00:00 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість375 847,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-004480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКатамаран С-4 (Ралі) в рамках реалізації проєкту «Соціальна адаптація ветеранів та членів їхніх сімей» у Новоселицькій громаді», що впроваджується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» G- 012306-002
Ім'я:Ракоча Майя ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373350988 Факс:+380373350753Веб сайт: ЄДРПОУ:04062050Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПонтон металевий для швартування плавзасобів
Очікувана вартість172 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПонтон металевий для швартування плавзасобів
Оголошено24 черв. 10:49
Прийом пропозицій24 черв. 10:49 – 2 лип. 12:00Очікувана вартість212 330,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-010699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПонтон з трапами для швартування плавзасобів
Оголошено15 черв. 15:56
Прийом пропозицій15 черв. 15:56 – 23 черв. 16:00Очікувана вартість1 788 850,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-005783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодульний пластиковий понтон
Ім'я:Сабаш Світлана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380374133731 Факс:+380374131154Веб сайт: ЄДРПОУ:05398510Оголошено3 черв. 12:34
Прийом пропозицій3 черв. 12:34 – 11 черв. 13:00Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-008959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецтехніка для очищення водойм (Водний комбайн для очистки водойм від сміття та водоростей )
Оголошено2 черв. 14:55
Прийом пропозицій2 черв. 14:55 – 10 черв. 10:00Очікувана вартість700 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-010835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПонтон пластиковий
Очікувана вартість93 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-005300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМаркерні буї
Ім'я:Солодка Наталія РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381786 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено20 трав. 11:53
Прийом пропозицій20 трав. 11:53 – 28 трав. 12:00Очікувана вартість60 586,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-004255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодульний пластиковий понтон
Ім'я:Сабаш Світлана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380374133731 Факс:+380374131154Веб сайт: ЄДРПОУ:05398510Оголошено14 трав. 11:24
Прийом пропозицій14 трав. 11:24 – 22 трав. 11:30Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-30-010410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБонові загородження для облаштування об’єктів портової інфраструктури та судноплавних каналів (плавучі бар’єри безпеки)
Оголошено30 квіт. 16:43
Прийом пропозицій30 квіт. 16:43 – 8 трав. 16:00Очікувана вартість40 843 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-007322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Судна» (код 34510000-5 за ДК 021:2015) (Бони постійної плавучості)
Оголошено30 квіт. 14:35
Прийом пропозицій30 квіт. 14:35 – 12 трав. 11:00Очікувана вартість2 050 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-004510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбінований автоматично діючий вогонь та автоматично діюча димова шашка, Код ДК 021:2015 34510000-5 Судна
Оголошено30 квіт. 12:17
Прийом пропозицій30 квіт. 12:17 – 11 трав. 09:30Очікувана вартість334 666,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-009275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 34510000-5 Судна (Поставка бонових загороджень (постійної плавучості) для філій ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено6 квіт. 15:14
Прийом пропозицій6 квіт. 15:14 – 14 квіт. 09:00Очікувана вартість5 466 300,00 грн
без ПДВЗавершена