Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34432100-5»
-
ID: UA-2026-08-19-001504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришка для велосипеда 26 дюймів
Ім'я:Коваленко Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544641006 Факс:+380544641006ЄДРПОУ:24009514Очікувана вартість5 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для ремонту велосипедів
Очікувана вартість8 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля товарів за ДК 021:2015 34432100-5 Шини для велосипедів
Очікувана вартість9 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до велосипедів ДК 021-2015 (CPV) 34430000-0 - Велосипеди
Ім'я:Чорноус Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385431384 Факс:+380385431384ЄДРПОУ:34963473Очікувана вартість51 105,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-010321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришки та камери для велосипедів соціальних робітників
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-006275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВелошина 29" MAXXIS 29x2.20 IKON EXO/TR/TANWALL 60TPI Folding Art ETB00332900; Гальмівні колодки дискові SHIMANO MTN sport Shimano Deore Nexave BWD2001 EOM Метал Art BRS-23-58; Герметик Stan's NoTubes "Race Day" Tubeless Sealant 1000мл Art ST0158; Касета Sram XG-1275 A1 GX Eagle 10-50 12 зірок під
XD Driver Art 00.2418.078.000; Ланцюг Sram CN GX EAGLE 126LI W/ PWR.LCK 12SP Art 00.2518.030.011; Ротор SHIMANO SM-RT76-S монтаж 6-болт, 160мм Art KSMRT76S (ДК 021:2015: 34430000-0 — Велосипеди) Очікувана вартість20 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-011188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамера на велосипед d 28
Очікувана вартість435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-004034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришки MAXIS folding 29
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-003134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамера, покришка для велосипедів (ДК 021:2015 3443000-0 Велосипеди)
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-012766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришки для велосипедів
Ім'я:Коваленко Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544641006 Факс:+380544641006ЄДРПОУ:24009514Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-27-002850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до велосипеда
Очікувана вартість2 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-29-001835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВелосипедні камери.
Очікувана вартість9 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-20-016049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини та приладдя до трекових велосипедів
Оголошено20 жовт. 2025 18:46
Прийом пропозицій20 жовт. 2025 18:46 – 28 жовт. 2025 20:00Очікувана вартість198 268,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-17-003303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини для велосипедів (покришка 24*1,95 антипрокол)
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-02-000608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини для велосипедів
Очікувана вартість1 596,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-19-005254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та приладдя до велосипедів, за ЄЗС ДК 021:2015: 34432000-4 - Частини та приладдя до велосипедів.
Очікувана вартість24 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-17-010642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришка для велосипеда (ДК 021:2015: 34430000-0 Велосипеди)
Очікувана вартість978,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-13-008758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамери та шини для спортивних велосипедів
Очікувана вартість18 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-02-001006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до велосипеда
Очікувана вартість650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-25-002330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 34430000-0 Велосипеди (Камера для велосипедів)
Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro