Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34432000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-012269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 34430000-0 — Велосипеди) (наказ № 3742)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено2 вер. 16:33
Прийом пропозицій2 вер. 16:33 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-007307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВелопарковки
Очікувана вартість12 004,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 34430000-0 Велосипеди (покришки для велосипеда 28 дюймів)
Очікувана вартість7 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришка
Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамери та покришки до велосипедів
Очікувана вартість46 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСупутні матеріали для велосипедів
Очікувана вартість14 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВелосипедне сидіння
Очікувана вартість275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та приладдя до велосипедів
Очікувана вартість20 478,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та приладдя до велосипедів за кодом ДК 021:2015 - 34432000-4 Частини та приладдя до велосипедів
Ім'я:Світлана Володимирівна ЧорнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506948570 ЄДРПОУ:22215741Очікувана вартість8 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамера до покришка 26 дюймів
Ім'я:Коваленко Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544641006 Факс:+380544641006ЄДРПОУ:24009514Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришка для велосипеда 26 дюймів
Ім'я:Коваленко Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544641006 Факс:+380544641006ЄДРПОУ:24009514Очікувана вартість5 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичастини для велосипедів ( корзини, ручки,, сідло, ланцюг, камера, покришка, педалі)
Ім'я:Лаврінець Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463131074 Факс:+380463131074ЄДРПОУ:26135105Очікувана вартість27 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(Придбання комплектувальних виробів і деталей для ремонту велосипедів) згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» код – 34430000-0 Велосипеди
Оголошено17 серп. 13:41
Прийом пропозицій17 серп. 13:41 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість83 615,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:34432000-4 Частини та приладдя до велосипедів
Очікувана вартість325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 34430000-0 — Велосипеди) (наказ № 3742)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено14 серп. 21:15
Прийом пропозицій14 серп. 21:15 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість719 582,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для ремонту велосипедів
Очікувана вартість8 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришка до велосипедів, камера до велосипедів
Очікувана вартість11 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСідло для велосипеда Комфорт
Очікувана вартість290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля товарів за ДК 021:2015 34432100-5 Шини для велосипедів
Очікувана вартість9 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаретка під квадрат ДК 021-2015 (CPV) 34430000-0 - Велосипеди
Ім'я:Сварчевська Марина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385431384 Факс:+380385431384ЄДРПОУ:34963473Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro