Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34420000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-003971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектросамокатний засіб Segway ZT3 PRO E або еквівалент
Оголошено2 вер. 11:26
Прийом пропозицій2 вер. 11:26 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний електровелосипед green giant U18eco (600W48V18Ah)
Оголошено27 серп. 13:18
Прийом пропозицій27 серп. 13:18 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-002504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроцикл DOZER MODEL 3
Очікувана вартість85 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажний електричний трицикл (ДК 021:2015: 34420000-7 — Моторолери та моторизовані велосипеди).
Очікувана вартість91 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажний електричний трицикл, код ДК 021:2015: 34420000-7 — Моторолери та моторизовані велосипеди
Очікувана вартість198 462,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроскутер GTM N-MAX 2500, 72V/20Ah, 259 BT
Очікувана вартість54 999,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрицикл вантажний акумуляторний
Очікувана вартість92 883,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектровелосипед Maxxter CITI 2.0 250W Silver
Очікувана вартість83 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумуляторний скутер
Очікувана вартість38 500,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-014177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний бензиновий трицикл
Ім'я:Дацюк Олександр АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487057969 Факс:+380482358534ЄДРПОУ:32190579Оголошено26 серп. 22:01
Прийом пропозицій26 серп. 22:01 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість475 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-014249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний електричний трицикл
Ім'я:Деде Дмитро БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487407262 Факс:+380487407262ЄДРПОУ:35302819Оголошено25 серп. 23:53
Прийом пропозицій25 серп. 23:53 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість583 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМоторолери та моторизовані велосипеди (Трицикл)
Оголошено25 серп. 10:00
Прийом пропозицій25 серп. 10:00 – 2 вер. 09:57Очікувана вартість233 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-24-000929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВелосипеди з електроприводом
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЭлектроскутер
Ім'я:Якимчук Віктор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380986675037 ЄДРПОУ:04347628Оголошено20 серп. 12:07
Прийом пропозицій20 серп. 12:07 – 30 серп. 10:00Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-002674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрицикл вантажний акумуляторний FORTE GP -1500-CH
Очікувана вартість83 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний електричний трицикл
Ім'я:Кочкіна Лариса ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487057423 Факс:+380487057423ЄДРПОУ:35303262Оголошено19 серп. 13:38
Прийом пропозицій19 серп. 13:38 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість666 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-002521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротрицикл вантажний 1500Вт
Ім'я:Акдерлі Марина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964906975 ЄДРПОУ:44074548Очікувана вартість92 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроскутер MAXXTER LEON
Ім'я:Лукач Ольга ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380974942558 Факс:+380384420032ЄДРПОУ:38611140Очікувана вартість59 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектровелосипед CROSSER MAX PRO 1220W 72V24H Blue
Очікувана вартість44 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМоторолери та моторизовані велосипеди. Трицикл
Оголошено12 серп. 11:29
Прийом пропозицій12 серп. 11:29 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість233 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась