Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34352300-2»

  • ID: UA-2026-08-27-009709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автокамера 10.0/75-15.3 (ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)

    Ім'я:
    Наталія Пилипчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462916823 Веб сайт:
    https://mkocubynska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04412509
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 070,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-004957-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    шина с/г

    Ім'я:
    Бочуля Олена Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960755240 ЄДРПОУ:
    40715523
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 356,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-010113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шини для сільськогосподарської техніки

    Ім'я:
    Шевчук Надія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976063159 ЄДРПОУ:
    43028155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 750,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-008832-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шина 16,9-28 (420/85-28) 14PR 156А8 R-4 TL)

    Ім'я:
    Картавий Ігор Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:
    +380544891631
    ЄДРПОУ:
    04389035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-003465-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Камера 10.0/75-15.3 (ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)

    Ім'я:
    Наталія Пилипчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462916823 Веб сайт:
    https://mkocubynska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04412509
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 380,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-003488-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини до засобів механізації, сільськогосподарських машин тощо

    Ім'я:
    Пасічна Катерина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487759516 ЄДРПОУ:
    38727770
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 11:10

    Прийом пропозицій
    20 серп. 11:10 – 31 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    296 916,94 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-010608-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шина, Камера, Камера

    Ім'я:
    Романько Любов Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463925626 ЄДРПОУ:
    02548883
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 270,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-008372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шини для трактора і тракторного причепа

    Ім'я:
    Боцвін Василь
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679753454 ЄДРПОУ:
    22372541
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    47 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-005557-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

    Ім'я:
    Мар'яна Тихонова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534331386 Веб сайт:
    https://kpnbi.com/
    ЄДРПОУ:
    03189239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 650,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-009198-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шини -34350000-5 шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності за ДК 021:2015-ЄЗС

    Ім'я:
    Олена Пирогова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952382018 ЄДРПОУ:
    38429746
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 158,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-006507-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шини до трактора

    Ім'я:
    Олександр АРХИПОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973379200 Веб сайт:
    https://uvs.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    03150102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-011790-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шина с/г

    Ім'я:
    Волянюк Віра Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983076925 ЄДРПОУ:
    42768315
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 720,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-12-005491-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для екскаватора розміром 440/80 R28 (всесезонні)

    Ім'я:
    Лень Ольга Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 80675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 12:53

    Прийом пропозицій
    12 серп. 12:53 – 20 серп. 07:00
    Очікувана вартість

    108 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-001194-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шини

    Ім'я:
    Жайворонок Ігор Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0661174387 ЄДРПОУ:
    04383682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 240,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-006304-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

    Ім'я:
    Андрій Садовников
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673816517 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    11 серп. 13:18 – 19 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    4 743 864,46 грн

    без ПДВ
    Призупинено

  • ID: UA-2026-08-07-002663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запчастини до транспортних засобів: шини для транспортних засобів

    Ім'я:
    Кітнік Олександр Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:
    +380382641851
    Веб сайт:
    http://www.kpbred.com.ua
    ЄДРПОУ:
    03335445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    717 457,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-001927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для транспортних засобів великої та малої тонажності філії «Карпатський лісовий офіс» (Міжгірське, Брустурянське, Хустське надлісництва)

    Ім'я:
    Музичка Юлія Збігневна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502652440 ЄДРПОУ:
    45554542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 10:19

    Прийом пропозицій
    4 серп. 10:19 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    800 565,01 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-03-007547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини за ДК 021:2015 (CPV) 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

    Ім'я:
    Аміров Дмитро Ібрагімович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445159374 ЄДРПОУ:
    39605452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 14:59

    Прийом пропозицій
    3 серп. 14:59 – 19 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    933 333,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-28-005570-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 12:52

    Прийом пропозицій
    28 лип. 12:52 – 5 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    81 375,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-24-002121-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тонажності» (Шина с/х 10.0/80-12 АW-909 10 сл 121А8 Tubeless (ВКТ) для потреб Черкаської філії УІЕСР)

    Ім'я:
    Євгенія Хован
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971978502 Веб сайт:
    https://sops.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    00488332
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 199,99 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 68 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro