Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34352100-0»

  • ID: UA-2026-09-02-007711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для транспортних засобів, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

    Ім'я:
    Василь Дутка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444864076 ЄДРПОУ:
    03538993
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:12

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:12 – 18 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    201 110,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 11 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010036-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для вантажних автомобілів та спецтехніки (Радехівське надлісництво)

    Ім'я:
    Щербюк Іван Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994179746 ЄДРПОУ:
    45554542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:17

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:17 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    580 212,23 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 20 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:19

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:19 – 10 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    773 034,04 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 14 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-011337-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності – за кодом CPV за ДК 021:2015 — 34350000-5 (шини для транспортних засобів та механізмів)

    Ім'я:
    Кравченко Ірина Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504486977 ЄДРПОУ:
    05446166
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:12

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:12 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    727 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-008466-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автошина 240R508 (8.25R20) 139/137L RS-602 Roadshine 16PR з кам. і обвідною стрічкою.

    Ім'я:
    Людмила Байда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674567046 ЄДРПОУ:
    35512176
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-004401-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до шкільного автобуса Еталон (автомобільні шини)

    Ім'я:
    Тетяна Василівна Влах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт:
    https://liplyavska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04411220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-010121-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для вантажно-спеціалізованого самоскида ВІВА МД-0106-31 (315/80 R22,5 157/153K) за ДК 021:2015 код 34352100-0 - Шини для вантажних автомобілів

    Ім'я:
    Анна Підгайна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672836987, +380973379478 ЄДРПОУ:
    31780560
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 15:55

    Прийом пропозицій
    17 серп. 15:55 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    55 665,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-006304-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

    Ім'я:
    Андрій Садовников
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673816517 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    11 серп. 13:18 – 19 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    4 743 864,46 грн

    без ПДВ
    Призупинено

  • ID: UA-2026-08-10-006337-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 - 34352100-0 — Шини для вантажних автомобілів (шини на автобус)

    Ім'я:
    Наталія Бакун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667197856 Веб сайт:
    http://tysmenytsia23.eddy.school
    ЄДРПОУ:
    20562728
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-008959-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Автомобільні шини

    Ім'я:
    Олена Сухорукова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 15:00

    Прийом пропозицій
    13 серп. 20:00 – 18 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    3 054 753,12 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-07-002663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запчастини до транспортних засобів: шини для транспортних засобів

    Ім'я:
    Кітнік Олександр Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:
    +380382641851
    Веб сайт:
    http://www.kpbred.com.ua
    ЄДРПОУ:
    03335445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    717 457,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-003234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для транспортних засобів великої тоннажності, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34352100-0 Шини для вантажних автомобілів

    Ім'я:
    Олег Дьомочкін
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252515 ЄДРПОУ:
    03359182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 11:13

    Прийом пропозицій
    6 серп. 11:13 – 14 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    9 104 982,76 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-05-008818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автошини 260*508 (ромбік) TQ616 16

    Ім'я:
    Дишлева Галина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987326215 ЄДРПОУ:
    04409358
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 873,12 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-003941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автошина 315/80 R22,5 (Рульова) 156/150L LANVIGATOR

    Ім'я:
    Соловарь Ганна Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990778100 ЄДРПОУ:
    40796890
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 371,32 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-004691-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для транспортних засобів

    Ім'я:
    Мигаль Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380473340005 ЄДРПОУ:
    36778980
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 12:09

    Прийом пропозицій
    28 лип. 12:09 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    80 321,87 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-24-004901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шини для сідлового тягача FORD Trucks 3548T LR 6*4

    Ім'я:
    Людмила Гончар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954511540 ЄДРПОУ:
    08588932
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-002961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Шини для автомобільної техніки

    Ім'я:
    Савченко Іван Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:
    +380457142004
    ЄДРПОУ:
    08363908
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 11:03

    Прийом пропозицій
    30 лип. 12:00 – 4 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    106 200,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-011599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобільна шина універсальна 12.00R20 (протектор ЯЛИНКА)

    Ім'я:
    Присяжний Іван Євгенович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505770733 ЄДРПОУ:
    45601597
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 18:45

    Прийом пропозицій
    22 лип. 18:45 – 30 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    499 200,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-003767-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини автомобільні універсальні, типорозмір 16.00 R20

    Ім'я:
    Панасюк Святослав Адамович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505770733 ЄДРПОУ:
    45601597
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 11:38

    Прийом пропозицій
    22 лип. 11:38 – 30 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    605 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-010008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини індустріальні)

    Ім'я:
    Януш Юлія Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612293 Веб сайт:
    http://utg.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 17:18

    Прийом пропозицій
    16 лип. 17:18 – 24 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    886 322,40 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

1 2 3 .. 85 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro