Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34352000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-007711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШини для транспортних засобів, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Оголошено2 вер. 14:12
Прийом пропозицій2 вер. 14:12 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШини для вантажних автомобілів та спецтехніки (Радехівське надлісництво)
Оголошено31 серп. 16:17
Прийом пропозицій31 серп. 16:17 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-009238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво
Оголошено31 серп. 15:50
Прийом пропозицій31 серп. 15:50 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Оголошено28 серп. 15:19
Прийом пропозицій28 серп. 15:19 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-010226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Очікувана вартість12 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтошина 240R508 (8.25R20) 139/137L RS-602 Roadshine 16PR з кам. і обвідною стрічкою.
Очікувана вартість49 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишини до шкільних автобусів
Очікувана вартість82 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини для автобуса
Очікувана вартість46 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини для транспортних засобів
Очікувана вартість35 120,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтокамера 10.0/75-15.3 (ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
Очікувана вартість2 070,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтошини код CPV ДК 021:2015 – 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності»
Ім'я:Дубровська Вікторія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380930808427 ЄДРПОУ:42515825Очікувана вартість18 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишина с/г
Очікувана вартість25 356,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до шкільного автобуса Еталон (автомобільні шини)
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість15 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШини для транспортних засобів великої та малої тоннажності – за кодом CPV за ДК 021:2015 — 34350000-5 (шини для транспортних засобів та механізмів)
Оголошено26 серп. 16:12
Прийом пропозицій26 серп. 16:12 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість727 250,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-010113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини для сільськогосподарської техніки
Очікувана вартість7 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шина 16,9-28 (420/85-28) 14PR 156А8 R-4 TL)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамера 10.0/75-15.3 (ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
Очікувана вартість2 380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Ім'я:Зінченко Анатолій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380632485233 ЄДРПОУ:04411183Очікувана вартість80 035,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина з камерою та обвідною стрічкою
Ім'я:Галина ШляховаE-mail: [email protected] Телефон: +380464221741, +380683007211 ЄДРПОУ:41184953Очікувана вартість11 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобільні шини до вантажних автомобілів
Ім'я:Мірошкін Максим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:26632252Оголошено20 серп. 16:22
Прийом пропозицій26 серп. 20:00 – 3 вер. 08:00Очікувана вартість5 434 999,20 грн
з ПДВКваліфікація