Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34351000-2»

  • ID: UA-2026-09-01-005851-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобільні шини

    Ім'я:
    Кривенко Владислав Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380633008052 ЄДРПОУ:
    41303988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 13:53

    Прийом пропозицій
    1 вер. 13:53 – 17 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    63 720,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 12 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011907-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:34350000-5 – Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини зимові)

    Ім'я:
    Яна Логвіненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674089233 ЄДРПОУ:
    34002938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:45

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:45 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 540 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009890-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини автомобільні

    Ім'я:
    Лой Людмила Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677971798 ЄДРПОУ:
    44768034
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:12

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:12 – 8 вер. 23:00
    Очікувана вартість

    422 444,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 17 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009659-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобільна гума, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

    Ім'я:
    Роменський Роман Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997616785 ЄДРПОУ:
    38181800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:05

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:05 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    68 698,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 6 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006014-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини

    Ім'я:
    Глова Тетяна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:59

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:59 – 22 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 900,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 дн. 18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобільні шини

    Ім'я:
    Сергій Назаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542782525 ЄДРПОУ:
    38602403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 13:41

    Прийом пропозицій
    29 серп. 13:41 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    46 100,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:19

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:19 – 10 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    773 034,04 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 6 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Міжгірське надлісництво)

    Ім'я:
    Степан Зоряна Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380958257312 ЄДРПОУ:
    45554542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:37

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:37 – 7 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    30 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 11 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005503-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Шина 21х7-10 з камерою 21х7.00-10 TR-13 (спецпризначення)

    Ім'я:
    Юлія Пінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960322910 ЄДРПОУ:
    07954406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:53

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    66 000,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003585-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобільні шини легковантажні

    Ім'я:
    Валерія Огарко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955918167 ЄДРПОУ:
    04059958
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:25

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:25 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-004110-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шини для автомобілів Skoda та Hyundai

    Ім'я:
    Ємельянова Ганна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502122022 ЄДРПОУ:
    45632138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:41

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:41 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    45 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010910-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобільні шини

    Ім'я:
    Євгеній Бондар
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443302463 ЄДРПОУ:
    45151172
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:53

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:53 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    157 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 3 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010486-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобільна гума, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

    Ім'я:
    Роменський Роман Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997616785 ЄДРПОУ:
    38181800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:40

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:40 – 3 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    68 698,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    1 дн. 6 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006902-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шини для машини ЗИЛ - 433362 центру логістики Університету Шевченка.

    Ім'я:
    Людмила Огнєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442393180 Веб сайт:
    https://knu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070944
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    51 999,99 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-000312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    автомобільні шини для пожежної техніки

    Ім'я:
    Віктор Крутін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956902181 ЄДРПОУ:
    45761113
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-013314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шини.

    Ім'я:
    ВАКУЛЮК ЛАРИСА ВАСИЛІВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 0413441651,0967224048 ЄДРПОУ:
    01991955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009595-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автошина 185/75 R16C Росава БЦ-24 104\102N

    Ім'я:
    Любов Мошора
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678847970 ЄДРПОУ:
    20790524
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-006375-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    автошина 175/7OR13 82Т Rosava БЦ-20 всесезонка

    Ім'я:
    Олена Рогачова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487474693 ЄДРПОУ:
    25428667
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 596,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-007936-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини)

    Ім'я:
    Кокошин Артем Вячеславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:16

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:16 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    313 529,06 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-24-010571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шина R15 185/60 Goodride всесезон (4 шт)

    Ім'я:
    Береза Людмила Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968253322 ЄДРПОУ:
    42566178
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro