Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34327200-7»
-
ID: UA-2026-08-20-007670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 14:09
Прийом пропозицій20 серп. 14:09 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-009328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники; Тяга (код за ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Очікувана вартість16 927,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини в асортименті для транспортних засобів спеціального призначення
Оголошено21 серп. 16:14
Прийом пропозицій21 серп. 16:14 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-003984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 11:26
Прийом пропозицій20 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість1 504 518,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-07-006041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до автомобілів марок Volkswagen, Fiat та Ford
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено7 серп. 13:02
Прийом пропозицій7 серп. 13:02 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість89 183,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-004227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини до транспортних засобів
Оголошено6 серп. 11:47
Прийом пропозицій6 серп. 11:47 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість435 846,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-26-000272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеханічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено26 лип. 17:52
Прийом пропозицій30 лип. 00:00 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість53 454,88 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-006485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів» код ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено24 лип. 13:53
Прийом пропозицій24 лип. 13:53 – 2 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість216 291,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-010031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКермова рейка для транспортного засобу Renault Duster VIN№ VF1HJD40665955171 Sasic Франція; Гальмівні трубки до задніх супортів (права/ліва сторона) для транспортного засобу Ford Transit VIN№ WF0SXXBDFS7L13121 TRW Німеччина
Оголошено16 лип. 17:20
Прийом пропозицій16 лип. 17:20 – 24 лип. 18:00Очікувана вартість10 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-007985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГальмівне обладнання, кермові механізми (ДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Оголошено10 лип. 16:14
Прийом пропозицій10 лип. 16:14 – 18 лип. 10:00Очікувана вартість24 770,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-001483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запасні частини для бульдозерів та тракторів)
Оголошено7 лип. 10:04
Прийом пропозицій7 лип. 10:04 – 15 лип. 11:00Очікувана вартість2 393 458,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-006407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено3 лип. 14:00
Прийом пропозицій3 лип. 14:00 – 20 лип. 12:00Очікувана вартість454 339,93 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-012151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічні запасні частини до автомобіля
Ім'я:Юлія ФатікзяноваE-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт: ЄДРПОУ:14005581Очікувана вартість1 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 34320000-6 МЕХАНІЧНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ, КРІМ ДВИГУНІВ І ЧАСТИН ДВИГУНІВ (АВТОЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ТА МЕХАНІЗМІВ ПІДПРИЄМСТВА КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДМР)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено30 черв. 14:33
Прийом пропозицій30 черв. 14:33 – 8 лип. 20:00Очікувана вартість3 006 695,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-006604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАмортизатор задній
Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-27-000319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини до військової техніки, що знаходяться на балансі військової частини А1361
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено27 черв. 13:04
Прийом пропозицій3 лип. 19:00 – 9 лип. 08:00Очікувана вартість33 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-011528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеханічні запасні частини до автомобілів
Оголошено26 черв. 18:24
Прийом пропозицій2 лип. 00:00 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 240,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-003562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34320000-6 — Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Передня ресора, Наконечник кермовий, тяга кермова, кільце ущільнююче, сошка кермова, гофра кардана, вилка шліцева)
Очікувана вартість43 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини
Ім'я:Гедрович Андрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380994698503 ЄДРПОУ:14321661Очікувана вартість205 844,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-007261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено12 черв. 13:37
Прийом пропозицій12 черв. 13:37 – 22 черв. 12:00Очікувана вартість131 785,73 грн
без ПДВЗавершена