Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34327100-6»
-
ID: UA-2026-07-24-007542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для транспортного засобу Volkswagen Transporter, 2007 р.в., VIN: WV1ZZZ7HZ8H032642, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено24 лип. 14:38
Прийом пропозицій24 лип. 14:38 – 3 серп. 12:00Очікувана вартість10 414,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-001483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запасні частини для бульдозерів та тракторів)
Оголошено7 лип. 10:04
Прийом пропозицій7 лип. 10:04 – 15 лип. 11:00Очікувана вартість2 393 458,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-008785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 34320000-6 МЕХАНІЧНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ, КРІМ ДВИГУНІВ І ЧАСТИН ДВИГУНІВ (АВТОЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ТА МЕХАНІЗМІВ ПІДПРИЄМСТВА КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДМР)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено30 черв. 14:33
Прийом пропозицій30 черв. 14:33 – 8 лип. 20:00Очікувана вартість3 006 695,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-011766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолодка гальмівна каталожний номер 5440-3502090\91 (або еквівалент) та ремінь насоса гідропідсилювача керма каталожний номер 14/10 987 (або еквівалент), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено29 черв. 18:15
Прийом пропозицій29 черв. 18:15 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість12 173,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-005655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до легкових броньованих автомобілів спеціального призначення
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380970598749 ЄДРПОУ:14321860Оголошено18 бер. 11:50
Прийом пропозицій18 бер. 11:50 – 26 бер. 08:00Очікувана вартість86 451,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-21-003061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВал куліси КПП, Втулка пальця ресори, Втулка переднього стабілізатора Ашок, Палець ресори Ashok FF600110, Рульовий механізм Ashok, Хрестовина Ashok E3-5 133 120 35*126 МСР275, Шкворень Ашок, Хрестовина валу 133120, Прокладка коробки передач 1346307016ZF (код за ЄЗС ДК 021:2015 34320000-6 Механічні
запасні частини, крім двигунів і частин двигунів) Очікувана вартість64 076,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-11-003819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до автомобіля ВАЗ
Очікувана вартість4 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-12-000871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРуль кермовий
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-06-009658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТяга рульова внутрішня (Миколаївський ОВСЗ)
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-17-004882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханіка до техніки
Ім'я:Роговльова Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125578 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125815Оголошено17 квіт. 2025 12:13
Прийом пропозицій17 квіт. 2025 12:13 – 25 квіт. 2025 12:00Очікувана вартість667 389,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-14-007534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Очікувана вартість1 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-24-007439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолесо кермове
Оголошено24 бер. 2025 13:45
Прийом пропозицій24 бер. 2025 13:45 – 2 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-18-012171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічні запасні частини
Очікувана вартість15 568,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-18-008206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРуль кермовий
Очікувана вартість10 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-27-006620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолесо кермове
Оголошено27 лют. 2025 12:54
Прийом пропозицій27 лют. 2025 12:54 – 7 бер. 2025 14:00Очікувана вартість10 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-02-18-003112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод 34320000-6 за ДК 021:2015 "Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів"
Ім'я:Альона ЛарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380535457437, +380535457331 ЄДРПОУ:04381915Очікувана вартість18 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-17-012413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-20-003626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запчастини до автомобільного транспорту різні) Лот 1 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Пневмогідропідсилювач) Лот 2 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
(Запчастини до автомобільного транспорту в асортименті) Ім'я:Бублик Вячеслав АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503576332 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено20 вер. 2024 11:01
Прийом пропозицій20 вер. 2024 11:01 – 3 жовт. 2024 12:00Очікувана вартість255 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-25-004592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКермо в зборі ВАЗ 2109
Ім'я:Ольга ПилипенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380982506039, +380635890079 ЄДРПОУ:04410841Очікувана вартість1 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-19-007319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Механічні запасні частини до транспортних засобів в асортименті)
Ім'я:Кулик Владислав ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: 380544667212 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено19 лип. 2024 14:41
Прийом пропозицій19 лип. 2024 14:41 – 2 серп. 2024 12:00Очікувана вартість650 450,00 грн
без ПДВЗавершена