Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34327000-5»
-
ID: UA-2026-08-20-007670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 14:09
Прийом пропозицій20 серп. 14:09 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-011299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиК/т колодок гальм передніх, диск гальмівний передній, чохол кільця направляючого (дискові гальма), стремянка рессори, подушка ресори додаткова (відбійник) з гайкою, шарнір рульової тяги
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість5 639,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники; Тяга (код за ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Очікувана вартість16 927,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини в асортименті для транспортних засобів спеціального призначення
Оголошено21 серп. 16:14
Прийом пропозицій21 серп. 16:14 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-003984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 11:26
Прийом пропозицій20 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість1 504 518,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-20-000208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSPE5214905 стійка стабілізатора Рено
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВтулка шкворня, Р/к заднього моста (прокладки), Прес-масльонка М-10х1 пряма, Колодка гальмівна АТАМАN з пластинами та установчим комплектом, Стрем'янка з/ресори Богдан з шайбою та гайкою
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість5 504,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод 34320000-6 (ДК 021-2015) – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Механічні запасні частини для тролейбусів різні)
Оголошено19 серп. 15:12
Прийом пропозицій19 серп. 15:12 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість320 466,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-010023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів (різні)
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено18 серп. 15:32
Прийом пропозицій18 серп. 15:32 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість121 571,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-009439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: Renault Duster, Toyota Avensis Verso, Subaru Forester, Toyota RAV4, Toyota Hilux GZ 2,4 D-4D, Mitsubishi Outlander 2.0 TD
Оголошено18 серп. 15:15
Прийом пропозицій18 серп. 15:15 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість63 322,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-010973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Очікувана вартість15 507,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість17 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини в асортименті для транспортних засобів спеціального призначення
Оголошено17 серп. 15:40
Прийом пропозицій17 серп. 15:40 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість46 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-002725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість45 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГальмівне обладнання, накінечник рульової тяги, піввісь (ДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Оголошено14 серп. 14:32
Прийом пропозицій14 серп. 14:32 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість14 900,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-003024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКерма, кермові колонки та кермові механізми
Очікувана вартість7 220,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:34320000-6: Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Очікувана вартість5 998,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолодки гальмівні / Тяга стабілізатора (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість1 593,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для виконання поточного ремонту автомобіля ВАЗ 21101 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів. Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення
відкритих торгів з особливостями. Очікувана вартість9 923,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до автомобілів марок Volkswagen, Fiat та Ford
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено7 серп. 13:02
Прийом пропозицій7 серп. 13:02 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість89 183,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто