Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34326000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-003698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів
Оголошено2 вер. 11:17
Прийом пропозицій2 вер. 11:17 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-007144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Очікувана вартість2 591,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпорна подушка двигуна (передня), Ремкомплект передньої ступиці, Втулка ресорна (поліуретан), Втулка амортизатора (поліуретан), Амортизатор задній)) (34320000-6 «Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів» )
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість8 611,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 34326100-9 Муфти зчеплення та супутні деталі
Очікувана вартість977,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системициліндр щеплення робочий ГАЗЕЛЬ зі штоком
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для автомобіля TOYOTA LAND CRUISER 105 р.н АН480Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено26 серп. 11:54
Прийом пропозицій26 серп. 11:54 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість143 990,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідцентрові муфти згідно ДК 021:2015 34320000-6: Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Очікувана вартість8 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 14:09
Прийом пропозицій20 серп. 14:09 – 3 вер. 12:00Очікувана вартість1 692 269,38 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-20-003984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено20 серп. 11:26
Прийом пропозицій20 серп. 11:26 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість1 504 518,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-010023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів (різні)
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено18 серп. 15:32
Прийом пропозицій18 серп. 15:32 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість121 571,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-009439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: Renault Duster, Toyota Avensis Verso, Subaru Forester, Toyota RAV4, Toyota Hilux GZ 2,4 D-4D, Mitsubishi Outlander 2.0 TD
Оголошено18 серп. 15:15
Прийом пропозицій18 серп. 15:15 – 26 серп. 16:00Очікувана вартість63 322,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-009694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини в асортименті для транспортних засобів спеціального призначення
Оголошено17 серп. 15:40
Прийом пропозицій17 серп. 15:40 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість46 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-002725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки
Очікувана вартість45 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект зчеплення, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено14 серп. 11:25
Прийом пропозицій14 серп. 11:25 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість8 816,00 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-13-001332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системициліндр зчеплення, комплект зчеплення
Очікувана вартість13 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект щеплення з підшипником автомобіля МАЗ
Очікувана вартість36 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для виконання поточного ремонту автомобіля ВАЗ 21101 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів. Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення
відкритих торгів з особливостями. Очікувана вартість9 923,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до автомобілів марок Volkswagen, Fiat та Ford
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено7 серп. 13:02
Прийом пропозицій7 серп. 13:02 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість89 183,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-004227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічні запасні частини до транспортних засобів
Оголошено6 серп. 11:47
Прийом пропозицій6 серп. 11:47 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість435 846,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-000500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДомкрат гідравлічний (34326000-8 Домкрати, муфти зчеплення та супутні деталі)
Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro